Нардеп від БПП заявила, що серед організаторів подібних акцій як “колишні представники Партії регіонів, які розстрілювали людей на Майдані, так і представники опозиційних сил, які тоді сиділи в тюрмі”.

Заступник голови депутатської фракції партії “Блок Петра Порошенка” Ірина Луценко заявила, що в регіонах опозиційні сили набирають учасників акцій протесту в Києві за 500 гривень на добу. Про це вона сказала під час Погоджувальної ради у понеділок.

“Депутати нашої фракції зафіксували по регіонах України “збирачів”, які обіцяють 500 гривень за добу бажаючим прийняти участь в цих ганебних акціях протесту”, – повідомила Луценко.

“За какие деньги сей невиданный банкет во время войны?”, – зазначила Луценко, перейшовши на російську мову.

За її словами, прикро, що серед організаторів подібних акцій як “колишні представники Партії регіонів, які розстрілювали людей на Майдані, так і представники опозиційних сил, які тоді сиділи в тюрмі”.

“Дико чути про союз, який намагається осідлати ці акції протесту на так званий Псевдомайдан, а точніше – Антимайдан”, – сказала Луценко.

“Напрошується висновок, що на дестабілізацію всередині країни йдуть криваві гроші Кремля. Бо головне завдання Путіна і Росії – це спроба зірвати на саміті 24 листопада надання Україні безвізового режиму”, – зазначила нардеп.

“Ми, як партія влади, яка взяла на себе відповідальність, закликаємо свідомих українців не підтримувати ці позорні акції”, – закликала Луценко.