У війні за незалежність нашої держави з Росією ми не можемо залишатись осторонь та ведемо власну боротьбу в інформаційному просторі нашої держави.

Кожен українець має право знати про свого сусіда, який підтримує агресора, а тим більше про того, хто можливо хоче здати нашу землю ворогу та активно діє в цьому напрямку. Оцінку таких «сусідів» залишаємо правоохоронцям, як це прийнято в цивілізованій країні, публікуємо лиш окремі свої думки та спостереження.

Сьогодні, ми розповімо про ще одного прихильника т.зв. «Русского мира» в середовищі Української Православної Церкви Московського Патріархату міста Дніпро.

Представляємо нашим читачам настоятеля Свято-Успенського собору Дніпропетровської єпархії УПЦ МП протоієрея Тимофія (Кучука Тимофія Юрійовича).

Нас зацікавили його пости на персональній сторінці «Вконтакте»
у період розгортання гібридної війни РФ проти України.

На початку 2014 року отець Тимофій почав публікувати пости в підтримку «Антимайдану», де разом з Комуністичною партією України, Союзом радянських офіцерів України та іншими проросійськими організаціями закликав підтримати проведення маршу проти «захоплення фашистами України»