У війні за незалежність нашої держави з Росією ми не можемо залишатись осторонь та ведемо власну боротьбу в інформаційному просторі нашої держави.

Кожен українець має право знати про свого сусіда, який підтримує агресора, а тим більше про того, хто можливо хоче здати нашу землю ворогу та активно діє в цьому напрямку. Оцінку таких «сусідів» залишаємо правоохоронцям, як це прийнято в цивілізованій країні, публікуємо лиш окремі свої думки та спостереження.

Сьогодні, ми розповімо про ще одного прихильника т.зв. «Русского мира» в середовищі Української Православної Церкви Московського Патріархату міста Дніпро.

Представляємо нашим читачам настоятеля Свято-Успенського собору Дніпропетровської єпархії УПЦ МП протоієрея Тимофія (Кучука Тимофія Юрійовича).

Нас зацікавили його пости на персональній сторінці «Вконтакте»
у період розгортання гібридної війни РФ проти України.

На початку 2014 року отець Тимофій почав публікувати пости в підтримку «Антимайдану», де разом з Комуністичною партією України, Союзом радянських офіцерів України та іншими проросійськими організаціями закликав підтримати проведення маршу проти «захоплення фашистами України»

На своїй сторінці він робив репости багатьох антиукраїнських груп («АнтиМайдан», «Народное ополчение Донбасса» тощо), публікував власні роздуми на підтримку агресії РФ та «ЛНР/ДНР» проти України та проведення АТО.

Окремої уваги заслуговує останній репост Тимофія з групи «АнтиМайдан» Миколи Леонова. Чим же так прославилася вказана особа, що священнослужитель публікує його відео? Можливо тим, що Микола був чемпіоном світу з кікбоксінгу у 2007 році? Однак, ні. Можливо тим, що він навчався в Полтавській духовній семінарії УПЦ МП у м. Горші Плавні (колишній Комсомольськ) у Полтавській області та став видатним священнослужителем? Нажаль? також ні. Микола прославився тим, що він будучи «козаком» поїхав воювати за «ДНРію» за ідею «Русского мира» та загинув у Донецькому аеропорті, воюючи проти наших Кіборгів. І саме вказану подію висвітлив Тимофій, а не загиблих наших воїнів.