Нардеп Микола Паламарчук за винагороду заходить у високі кабінети відпрацьовуючи не чисті гроші

Народний обранець з генеральськими пагонами Микола Паламарчук за винагороду заходить у високі кабінети відпрацьовуючи не чисті гроші

Вже не один рік, народний депутат Паламарчук Микола Петрович, користуючись високим званням генерала міліції, кришує бізнес на Херсонщині. Основними напрямками, які приносять грошові кошти народному обранцю – є рибне господарство Херсонрибохорона під керівництвом відомого колишнього регіонала Богдана Артющика. Покровителем Артющика – є ніхто інший як Микола Паламарчук, який за багатомільйонні хабарі отримані шляхом відмивання грошей з рибного бізнесу і покриває його від переслідувань з боку правоохоронних органів.

Вказані особи – є організаторами та кришувальником рибної мафії на Херсонщині, а також незаконного видобутку піску, деревини та разом. В свою чергу колишній міліціонер з генеральськими пагонами Микола Паламарчук – є безпосереднім організатором рейдерських захватів агропромислових підприємств, про які ми нагадаємо пізніше.

Громада Херсонщини вже втомилась від беззаконня, яке кришує безсоромний Микола Паламарчук. Вказана особа в своїй приймальні, не вирішує проблеми бездомних дітей, малозабезпечених, не сприяє розвитку Херсонщини завдяки інвестиційним проектам, а навпаки через органи прокуратури та поліції, куди народний депутат відкриває ногами двері чинить  тиск на рибні господарства та сільгосп-підприємства з іноземними інвестиціями.

Херсонці чітко знають, що у М.Паламарчука для цього всього беззаконня –  є  свій інтерес, а саме він спільно Б. Артющиком та своїми ставлениками з ГУ НП у Херсонській області та прокуратурі Херсонської області організовує незаконний  та неконтрольований понад масштабний вилов риби, креветок та інших біоресурсів з заповідників та водних акваторій багатої Херсонщини. В результаті таких грабунків, води дельти Дніпра вже скоро зовсім залишаться без риби….екологія регіону буде знищена, через вивіз піску і вирубку лісу.

Замість ведення депутатської роботи на місцях Паламарчук покриває незаконний видобуток піску та деревини з Цюрупиского краю…лісу вже майже не залишилось, а величезні котловани залишені від видобутку піску свідчать про ненаситність вельможного пана Паламарчука.

Громада Херсонщини, обурена такою ганебною поведінкою М. Паламарчука, направила вже декілька звернень Голові Верховної Ради України Парубію А.В. та Голові фракції БПП у ВР Артуру Герасимову з вимогою припинити злочинну бездіяльність та безкарність Миколи Паламарчука та його неробство в Херсонській області.

Ще одним так званим хобі М. Паламарчука – є захоплення сільгосп-підприємств з іноземними інвестиціями на Херсонщині. Він разом з  своїм помічником Ігорем Павловським, який в свою чергу є земельним магнатом в Каланчацькому та Чаплинському районах Херсонської області, організовують захоплення земельних ділянок через незаконну перереєстрацію, викрадення та арешт техніки і інших активів цікавих підприємств в рамках розкручених кримінальних проваджень.

Читайте також:  В парламенте Бельгии попытка снять санкции с РФ "не прошла"

Одним з таких підприємств є ТОВ “Глобал-Инвест” власником якого є Каракаш Єрол громадянин Сполучених Штатів Америки. Інвестор з 2008 року закупив новітньої техніки на суму 10 000 000 гривень, зробив зрошення земель, модернізував зернотік, ферми і таке інше збільшивши вартість свого підприємства разом з 4000 орендованих земель до декількох мільйонів доларів.

Про прибутковість ТОВ “Глобал-Инвест”, дізнається помічник Паламарчука – Ігор Павловський. Та спільно з народним обранцем одразу ж розкручують кримінальні справи через свою людину у прокуратурі Херсонської області першого заступника Циганка С.В.

Через таке звернення у березні 2016 року з багатостраждального підприємства ТОВ “Глобал-Инвест” було вивезено новітньої техніки на 10 мільйонів гривень. Злочинці й по цей день не покарані. Техніка не повернута. І по сьогодні вкрадену техніку використовує помічник Паламарчука – Ігор Павловський, що підтверджує причетність народного обранця до ганебного злочину.

В подальшому, М. Паламарчуком, разом з його поплічниками, було організовано незаконну перереєстрацію землі ТОВ “Глобал-Инвест” на своїх підставних осіб злочинне угруповання ФГ “Оазис Півдня” на чолі з Ракібовим Ансаром. За декілька днів з американсько-українського підприємства було викрадено 3000 гектарів землі та перереєстровано її на дружню народному депутату фірму.

Саме Ракібов Ансар, людина котра підписала підроблені додаткові угод про перереєстрацію землі, був причетний до викрадення техніки ТОВ “Глобал-Инвест” у 2016 році. Проте, звісно ж не покараний та не притягнутий до відповідальності через свого покровителя Паламарчука.

Піковою ситуацією, яка спричинила збитки ТОВ “Глобал-Инвест” на 15 000 000 гривень, став незаконний збір врожаю сої, льону та соняшника з орендованих підприємством земельних ділянок у серпні вересні 2017 року.

В рамках проваджень котрі вели місцеві правоохоронці (слідчий ГУ НП Синяков С.В. та прокурор прокуратури області Мельник І.В. під вказівками свого керівництва, яке і покриває М. Паламарчук) було скошено та вивезено з земельних ділянок ТОВ “Глобал-Инвест” врожай сої та соняшника на суму близько 15 млн гривень.

Через звернення власника Глобала громадянина США Каракаша Єрола, Геніспекцією ГПУ було порушено кримінальне провадження номер №42017000000004249, проведено обшуки в ГУ НП Херсонської області та прокуратурі Херсонської області, витребувано всі кримінальні провадження відносно ТОВ “Глобал-Инвест”. Знайдено безліч порушень закону з боку місцевих правоохоронців, що свідчить про явну їх зацікавленість в рейдерському захопленні врожаю та підприємства на користь третіх осіб. Генеральною прокуратурою, було змінено підслідність всіх справ які блокувались ГУ НП в Херсонській області та передано їх до ГУ НП в Київській області.

Читайте також:  Повзучий наступ. ЗСУ майже відрізали Донецьк з півночі та підготували плацдарм для звільнення Ясинуватої (КАРТИ)

Проте, народним депутатом Паламарчуком М.П., враховуючи міліцейські зв’язки чиниться тиск на слідство ГУ НП в Київській області, на прокуратуру Київської області та на Генеральну прокуратури України. Паламарчук М.П. отримавши вигоду від ведення справ проти ТОВ “Глобал-Инвест” на Херсонщині, де всі правоохоронні органи йому підконтрольні, почав і далі продовжувати тиск на кримінальні справи відносно ТОВ “Глобал-Инвест” вже в ГУ НП у Київській області, вимагаючи закрити кримінальні справи проти рейдерів ФГ “Оазис Півдня” ( керівник Ракібов Ансар, шахрай і колишній керівник ТОВ “Глобал-Инвест” котрий обікрав підприємство) та ФГ “Лабенок” в особі Лабенка П.І. який під керівництвом ГУ НП в Херсонській області викрав врожай з підприємства на значні суми. Паламарчук, відверто та нахабно, маючи свій інтерес вимагає від керівництва київської поліції та прокуратури повернути справи до ГУ НП у Херсонській області, мабуть для того щоб і далі  рейдерським шляхом блокувати роботу підприємства через фіктивні кримінальні справи та в подальшому захопити його вибивши іноземних інвесторів.

Така постійна участь та тиск як на кримінальні провадження проти ТОВ “Глобал-Инвест” так і саме блокування підприємства з боку Паламарчука М.П. свідчить про те що він фінансово зацікавлений з боку рейдерів та має особистий намір захопити підприємство з іноземними американськими інвестиціями.

На даний момент, американський інвестор Каракаш Єрол, готує відповідне звернення до посольства США в Україіні, НАБУ, САП, Голови Верховної Ради України, керівника фракції БПП, Президента України,  Генерального прокурора України, з вимогою позбавити мандата ганебного Народного обранця Миколи Паламарчука та притягнути його якомога скоріше до кримінальної відповідальності за рейдерське захоплення підприємств та злочинне кришування і тиск на правоохоронні органи.

Поведінка такого депутата з Херсонщини – є неприпустимою та шкодить інвестиційному клімату та репутації України в цілому.

Адже, М. Паламарчук, зловживаючи мандатом депутата ВР ходить по владних кабінетах столиці і тисне на всіх хто намагається перешкодити його меті у захоплення сільгосп-підприємств та кришуванні незаконного вилову риби, та збору піску і деревини.

Громаді Херсонщини, достовірно відомо, що Паламарчук постійно заходить до високих кабінетів Генеральної прокуратури України, Національної поліції та прокуратури Херсонської області здійснюючи тиск в своїх цілях, вимагаючи блокувати кримінальні справи рейдерів та злочинців яких він покриває.

Читайте також:  Ватикан чи Москва. 5 причин, чому зустріч із Путіним це – невдала ідея?

М. Паламарчук, взагалі нічого не зробив ані для розвитку Херсонщини, ані для громади, як депутат верховної ради України та як людина взагалі. Це пусте місце, яке покриваючись депутатським мандатом грабує прикордонну область та цікавий бізнес, створює негативний імідж діючій владі в умовах необхідних інвестицій й дискредитує її.

Громада Херсонщини та іноземні інвестори вимагають від НАБУ та САБ терміново втрутитись та припинити хабарництво та тиск на правоохоронні органи України з боку М. Паламарчука, притягнувши його до відповідальності позбавивши мандата.

Пане Президент, шановний Петро Олексійовичу, громада Херсонщини також вимагає від Вас як від гаранта Конституції, втрутитись та припинити злочинну безкарність діяльності народного депутата Миколи Паламарчука!