Прес-служба 72-ої Гвардійської окремої механізованої бригади оприлюднила детальний звіт щодо подій на фронті поблизу Авдіївки на сторінці у Facebook.

Після обстрілу ранком 29 січня окупаційні сили зробили спробу штурмувати позиції ЗСУ, але зазнали втрат та змушені були відступити – переслідуючи ворога, українські бійці захопили та закріпились на його позиціях. “За нашими спостереженнями та оприлюдненими противником даними, в результаті бою було вбито 9 окупантів, одного взято в полон, 24 – 300 (з них 7 тяжких). Знищено також ініціатора атаки Грека А.В., “комбата” так званого батальона “Восток” (1 батальйон 11 полку окупаційних військ РФ)”, – йдеться у повідомленні.

Після ще однієї невдалої спроби вибити сили АТО з позицій в районі Авдіївки, “з метою психологічного тиску противник близько 16:00 відкрив хаотичну стрільбу по житловим кварталам міста”. Зазначається, що було зафіксовано два влучання з артилерії поруч з авдіївською лікарнею, кілька влучань поблизу Храму св. Марії Магдалини, три рази влучили у дев’ятиповерхівку, в якій базуються військові медики та волонтери, та інші.

“На жаль, під час бою та обстрілів четверо наших військових загинуло, дванадцять поранено, один травмований. Світла пам’ять капітану Кизило Андрію Олександровичу (02.05.1993р.н.); молодшому сержанту Бальченку Володимиру Івановичу (04.01.1992р.н); солдату Оверченку Дмитру Олександровичу (24.01.1989р.н.); сержанту Крижанському Володимиру Олексійовичу (24.03.1982р.н)! Ми не забудемо вас, дорогі наші побратими!”, – зазначили у прес-службі.

Станом на ранок понеділка, 30 січня, у 72 ОМБр повідомляють, що військові дії тривають, вночі інтенсивність бою дещо зменшилась, але наразі знову наростає. Отримавши підтримку від інших підрозділів бригади, в Авдіївці українці військовослужбовці продовжують утримувати свої позиції, включаючи захоплені у ворога внаслідок контратаки.

“Ми готові до будь-яких несподіванок як з боку ворога, так і в плані наших перспектив”, – кажуть бійці.

Читайте також:  Украинская армия сильно оттеснила противника в Северодонецке (КАРТА)