Зйомки кримінальної драми Олега Сенцова “Носоріг” розпочнуть восени

Фільм створюється в копродукції України, Німеччини та Польщі, бюджет становить 1,65 млн євро.

Рада державної підтримки кінематографії дала зелене світло новому проекту Олега Сенцова “Носоріг”. Початок зйомок фільму заплановано на осінь 2020 року.

“Носоріг” – кримінальна драма, події якої розгортаються в Україні у 90-ті роки. Це епоха, яка нас всіх змінила (перехід від Радянського Союзу до сьогодення), але всі ті виклики досі залишаються актуальними для нашого суспільства.

“В українському кіно ще не знімали фільми про ці часи, тому я вважаю, що важливо поговорити про це, зазирнути в самих себе. Про бандитів ми бачили багато фільмів, але мене цікавить насамперед людина: що вона відчуває, чому діє саме так, чи може така людина змінитися… Адже немає поганих людей, є люди, які роблять погані вчинки”, – розповідає Сенцов.

Фільм створюється в копродукції України, Німеччини та Польщі. Загальний бюджет становить 1,65 млн євро. Підготовка до зйомок стрічки почалася ще у 2013 році, проте через незаконне ув’язнення режисера в Росії виробництво фільму не почалося.

Фінансування від Державного агентства України з питань кіно становить 50% бюджету фільму “Носоріг” (25 млн 100 тис. грн). Раніше проект Олега Сенцова отримав фінансову підтримку від німецької кінофундації Medienboard Berlin-Brandenburg та Польського кіноінституту.