Псевдопатріот Марзак Іван Миколайович – перефарбоване лайно, яке пропливло увесь шлях сьогоднішнього рига – від “шохи” яника до сьогоднішнього псевдопатріота.

А ні совісті, а ні честі – просто ганчірка для підлоги.

Марзак Іван Миколайович – до 24 березня 2014 року Голова  адміністрації. У 2012 році кандидат в народні депутати України, самовисуваннець.

У червні 2011 року Марзака Іван Миколайович, спробував знищити телекомпанію “Районне телебачення”, спробував відібрати через суд земельну ділянку, на якій знаходиться передавальна вишка, та компанія постійно бла під “податковими” перевірками.

голова Комінтернівської РДА Марзак Іван Миколайович. Фото “ДВІ ГНИДИ”

У серпні 2012 року, як голова Комінтернівської РДА  Марзак Іван Миколайович,  на прохання журналіста телеканалу “КРУГ” прокоментувати наявність прапорів Партії регіонів, встановлених на державних і комунальних закладах району, заявив, що у сільрад просто немає інших будівель, щоб розмістити там громадські та депутатські приймальні. Варто зазначити, що сам Марзак Іван Миколайович є членом Партії регіонів, а розміщення партійної символіки на органах державної влади є прямим порушенням законодавства.

Сьогодні всі розповідають, як сильно люблять Україну. А що ж заважало її любити раніше? Абсолютно нічого. Просто тепер це модно і на цьому можна заробити.

Так от, “залюбити” Україну до смерті намагаються різні  псевдопатріоти, які, просто змінюють свій «колір» з червоного та біло-синього, ця особа – Марзак Іван Миколайович не єдиний приклад.

Марзак Іван Миколайович “відмазує” від суду синочка Михайла Марзака, який ножем трохи не вбив людей

Яскравим, але не єдиним прикладом є Іван Марзак – раніше представник партії «Регіонів» та противник Майдану.

Коротке, але яскраве відео перетворення ганчірки на ганчірку

Дивіться до кінця!

З короткою історією  діяльності псевдопатріота можна ознайомитись тут:

Читайте також:  Нова авіаційна бортова система оборони пройде випробування та буде встановлена на модернізовані літаки МіГ-29, Су-25 та Су-27

МАХРОВИЙ РЕГІОНАЛ – МАРЗАКА ІВАН МИКОЛАЙОВИЧ

також, Марзак Іван Миколайович є організатором «тітушок», яких з Одеси відправляв на антимайдан до м. Київ у Маріінський парк:

МАРЗАК ІВАН МИКОЛАЙОВИЧ – організатор тітушок з Одеси

А тепер Марзак Іван Миколайович палкий “патріот” своєї країни.

БИДЛО-ТІТУШКИ МАРЗАК ІВАНА ТРАВЛЯТЬ ЛЮДЕЙ ГАЗОМ

Це далеко не все, що є на цього мерзотника. Далі буде…

Дякуємо за поширення інформації!

Підписуйтесь на новини Спільно у соцмережах:

Наша сторінка на фейсбукSpilno – реальні новини України

Наша спільнота на фейсбук: Spilno – реальні новини України