Сьогодні у Києві на Аскольдовій могилі, на місці де похований герой Революції Гідності та учасник АТО Марк Грегорі Паславський, урочисто за патріотизм, жертовність та незламність духу у боротьбі з російським агресором, було нагороджено Аміну Акуєву та Адама Осмаєва.

Аміна Акуєва та Адама Осмаєва було відзначено пам’ятним знаком імені Марка Грегорі Паславського.

Нагородженя: Аміна Акуєва та Адам Осмаєв
Нагородженя: Аміна Акуєва та Адам Осмаєв

Марк Грегорі (Маркіян Григорій) Паславський Mark Gregory Paslawsk

Сьогодні у Києві на Аскольдовій могилі, біля церкви, на місці де похований Марк Грегорі – герой Революції Гідності та учасник АТО, урочисто за патріотизм та незламність духу у борьбі з російським агресором, було нагороджено Аміну Акуєву та Адама Осмаєва.

Нагородженя: Аміна Акуєва та Адам Осмаєв

Міжнародний фундація імені «Mark Gregory Paslawsk» запровадила нагороду для не українців. Нагородженими можуть бути і громадяни України, але іноземного походження, інших національностей, громадяни інших держав, які стали на захист територіальної цілісності України.

Щороку, у річницю загибелі Марка Грегорі Паславського, фундація буде вручати нагороди, гідним її людям. Першими нагородженими цією пам’ятною відзнакою стали: Аміна Акуєва та Адам Осмаєв.

Нагадаємо: Марк Грегорі Паславський

Mark Gregory Paslawsk

 

19 серпня 2014, поблизу Іловайська, Донецька область, Україна) — рядовий резервного батальйону оперативного призначення «Донбас» Національної гвардії України. Загинув у ході війни на сході України під час визволення Іловайська. Кавалер ордену Данила Галицького (посмертно).