Більшість українців відчули.

Смерть, ракетний терор, руйнування, біль…

…Опір, віра, мужність, єднання, …

Рецепт “Бандерівської смузі” знають навіть діти.

Основний інгредієнт – бензин.

Але в цьому інгредієнті не лише октанові числа, а й економічний сенс війни.

Купуючи паливо країни-агресора та його союзників, навіть для рецепту улюбленого «Бандерівського смузі», ти автоматично «доносиш» на російські кулі та ракети.

Разом із кібер-розвідкою України видання з’ясувало, які нафтобази та мережі АЗС все ще співпрацюють із російськими та білоруськими постачальниками. Використовуючи європейські компанії-прокладки, вони розмальовують свої українські активи у синьо-жовтий колір, оподатковуються благодійними фондами, сподіваючись, що зможуть замаскуватися.

Але українці об’єдналися та стали вовками, а овець у вовчій шкурі – бути не може у нашій зграї.

Наш журналістський фронт працює не для нових «літер» у мережі, а щоб донести та пояснити кожному небайдужому українцю – перемога починається з себе та свого вибору шляху до перемоги.

Наша команда проаналізувала тисячі документів у відкритих реєстрах України, архівах, отримали інформацію від наших партнерів International Consortium of Investigative Journalists (ICIJ), проаналізували відкриті реєстри судових справ, поспілкувалися з експертами та аналітиками ринку нафтопродуктів, і дійшли висновку, що не менше 15 нафтопродуктів та зрідженого газу на нафтобазах та в мережах АЗС українці купують російсько-білоруське виробництво.

Вдумайтеся, частка товарів, що імпортується в Україну, з категорії «нафта і нафтопродукти» становить 15,6 %, що трохи більше 6,8 млрд доларів.

Частка у категорії “гази нафтові” становить 4,1% (1,8 млрд доларів).

Це майже 11 млрд доларів.

15% з яких – у той чи інший спосіб фінансують терористичний режим.

У першій публікації ми висвітлимо роботу структури AVANTAGE 7 у перекладі з французької «ПЕРЕВАГИ».

Справді, ця структура має переваги, але у роботі з агресором.

Читайте також:  Мошенники в банковской шкуре. Почему не нужно бояться коллекторов?

Структура, що включає нафтобази, більше ста АЗС та десятки бензовозів, контролює одна родина: подружжя Білик Артема та Чирич Наталії.

Історія компанії розпочалася 15 років тому з покупки Біликом А.Є. 50% Макарівської газонаповнювальної станції біля свого тестя. Однак, як використати посаг, враховуючи свої зв’язки в Росії та Білорусії, новий власник зорієнтувався швидко. І залучив російський ЛУКОЙЛ та організував прямі поставки зрідженого газу через свої компанії до Білорусі. Далі розвиток через рейдерські захоплення невеликих АЗС у Київській, Чернігівській, Житомирській, Хмельницькій областях (2011-2015) та отримання контролю над новими нафтобазами через кредитні схеми банків (Лосинівка, Заворичі).

Починають працювати паралельні структури: фармацевтика, будівництво, пиломатеріали. Тісна співпраця з корумпованими правоохоронними органами не дала руху жодній із понад тридцяти кримінальних справ.

Начебто б нічого незвичайного, крім одного АЛЕ:

Майже всі поставки палива та зрідженого газу здійснювалися та здійснюються з Росії та Білорусії.

Разом із нашими партнерами з ICIJ ми відстежили переміщення палива через підконтрольні подружжю (понад 50!) юридичних осіб із Росії/Білорусі, через компанії у Литві, Польщі, Болгарії, Німеччині в Україну. При цьому відбувається зміна номенклатури у митних деклараціях та дивним чином А92 після ланцюга переміщень стає А95.

Подружжя Білик-Чиріч контролює понад тридцять юридичних осіб лише в Україні. І ці компанії – учасники переплетених ланцюгів транзакцій для схем згорток ПДВ та зміни номенклатури.

Дешеві нафтопродукти та зріджений газ Авантаж 7 у 2010-2014 роках отримав завдяки старим дружнім зв’язкам Артема Білика та колишньому «гаманцю» диктатора лукашенка – Юрію Чижу, який у той період контролював весь рух лукойлівської нафти та газу та роботу Мозирського. Після падіння з білоруського Олімпу Чижа Артем Білик продовжив працювати з його бізнес-партнером, литовським бізнесменом – Вітольдом Томашевським.

Читайте також:  У Пальчевського російські паспорти. В 2000 році він ще служив в армії РФ. Документи

І зараз у 2023 році Томашевський займається нафтовим бізнесом у Росії разом із колишнім віце-президентом компанії Лукойл Валерієм Суботіним (компанія «Інвест Трейд»), у Білорусії з колишнім білоруським партнером Олексієм Алексіним, який останніми роками наділений режимом Лукашенка. . До речі, після розслідування Siena та BIC Олексин вже зазнав санкцій США та ЄС.

В Україні Томашевський активно співпрацює з мережею «Авантаж 7» подружжя Артема Білика та Чирича Наталії.

Ми проаналізували наявні статистичні звіти, що імпортуються під час війни структурами «Авантаж 7» нафтопродуктів і газу, які склали: 65 тис. тонн зрідженого газу та 110 тис. тонн нафтопродуктів. Половина з яких виготовлена з російської сировини та поставлена через компанії зареєстровані в ЄС та Казахстані.

Вирахували середню торгову націнку оптового постачальника сировини, і отримали приголомшливу цифру в 410 млн грн чистого прибутку, перерахованих до кривавого бюджету грошей з простих українських водіїв, які нічого не підозрюють.

Здається, хтось хоче переплюнути «донатами» Притулку лише для військово-промислового комплексу ворога.

Настав час вивести вівцю з нашої української вовчої зграї. Тому що війна – це час для подвійних стандартів. Під час війни все просто: свій чи чужий.

Закликаємо свідомо робити свій вибір!

Хочемо привернути громадську увагу до кротів та посібників терористичного режиму!

Журналісти обіцяють працювати далі…

 

Автор: Наталія Діденко