Бойовики зірвали розведення сил на Донбасі

Розведення сил може бути здійснено лише після дотримання режиму тиші та його фіксації спостерігачами СММ ОБСЄ протягом 7 днів.

У суботу, 8 червня, бойовики зірвали домовленості з розведення сил і засобів поблизу Станиці Луганської, яке було заплановано на 16 червня. Про це повідомляє прес-служба Операції об’єднаних сил в Facebook.

Так, з 20:55 по 21:35 суботи бойовики зі стрілецької зброї обстрілювали населений пункт Станиця Луганська. Обстріл вівся з напряму окупованого населеного пункту Миколаївка.

“Зазначений факт в черговий раз демонструє небажання збройних формувань Російської Федерації і окупаційної адміністрації дотримуватися мінських домовленостей по розведенню сил і засобів на зазначеній ділянці місцевості, яке було сплановано на 16 червня”, – заявили у відомстві.

Згідно з домовленостями, розведення сил може бути здійснено лише після дотримання режиму тиші та його фіксації спостерігачами СММ ОБСЄ протягом 7 днів.

“Враховуючи вищевикладене, датою наступного розведення сил і засобів на ділянці №1 “Станиця Луганська” може бути 17 червня 2019 року, лише за умови збереження режиму тиші до зазначеного терміну”, – відзначили в штабі ООС.

 

 

Читайте також:  Навіщо українська армія зайшла у контрабандне Новолуганське