Група бойовиків “ЛНР” заїхала на мінне поле, яке встановили напередодні сапери їхньої ж бригади. Про це повідомляє Головне управління розвідки на своїй сторінці у Facebook.
У ворога немає комунікації між підрозділами, зауважує українська розвідка.
“У частинах та підрозділах 2 АК (Луганськ) ЗС РФ відмічається відсутність взаємодії між підрозділами. 7 січня цього року військовослужбовці 7 окремої мотострілецької бригади (Брянка) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ під час висування на бойові позиції потрапили на мінне поле, що напередодні було встановлено саперами цієї ж бригади”, – зазначають у ГУР.
Чи є постраждалі у лавах противника, у розвідці не повідомляють.
Читайте також:
Кременчуцький стальзавод відновлює виробництво вагонного литва, планують прийняти на роботу ще більш...
Кібервійна: найуспішніші публічні операції Українського Кіберальянсу в 2016 році. ВІДЕО
Судочинство у справах щодо військових: в ЗСУ назвали проблеми
В России готовятся взвинтить цены как никогда в последние 12 лет
Гаагский трибунал: события в Крыму - это война. ДОКУМЕНТ
