Щоб будівельні роботи виконувались згідно з графіком, на об’єкт повинні бути своєчасно доставлені всі необхідні матеріали. А щоб значна частина куплених товарів не була зіпсована у процесі транспортування, важливо враховувати особливості кожної категорії продукції та на підставі цього вибирати транспорт.

Види та особливості будівельних матеріалів

Немає єдиних вимог і правил, закріплених на державному рівні. Тому так важливо звернутися до надійної транспортної компанії, яка здійснює вантажні перевезення Київ Дніпро, як і іншими маршрутами, а відповідно здатна запропонувати замовнику актуальний транспортний засіб, виходячи з озвучених вимог та особливостей матеріалу. Можна орієнтуватись і на базові рекомендації:

  • Рідкі (бетонні суміші). Для перевезення задіяні цистерни, що обертаються, що перешкоджає псуванню і розшаровуванню матеріалу, забезпечуючи збереження його первісної структури.
  • Сипучі (пісок, цемент, гравій). Спеціальні самоскиди допоможуть доставити великі обсяги сипучіх, а наявність додаткових пакувальних матеріалів, як і використання захисних ємностей, убереже будматеріали від контакту з рідиною та зовнішніми негативними факторами.
  • Цегла та облицювальні матеріали. Для збереження товарного вигляду крихких виробів використовують додатковий шар пакувальних матеріалів. Необхідний посилений контроль при завантаженні та подальшому відвантаженні продукції на об’єкті.

Окрема категорія: металоконструкції. Залежно від їх розміру (довжина, ширина) буде вибрано актуальний спецтранспорт, а також встановлено надійні фіксатори.

Безпека вантажу

Неможливо повністю виключити ймовірність дорожньо-транспортної пригоди, непередбачених затримок у дорозі або складнощів при завантаженні. І в цьому випадку замовник ризикує не лише вкладеними в покупку матеріалів грошима, а й можливістю далі продовжувати будівництво загалом.

Щоб не турбуватися про збереження вантажів, що транспортуються, краще скористатися послугою страхування. І навіть якщо через збіг обставин будматеріали будуть зіпсовані, ситуацію буде успішно вирішено практично без фінансових втрат.

Читайте також:  Алексей Невзоров новый смотрящий в коррупционном спруте ГАСИ: как старая мафия наращивает откаты и поборы

Дотримання термінів

Будь-які затримки в дорозі – це додаткові витрати, адже будівельна бригада отримує винагороду за кожний день роботи на об’єкті. Тому всі угоди щодо майбутнього транспортування сипких, рідких або інших категорій будівельних матеріалів в обов’язковому порядку мають бути прописані в договорі.

Відмінним вибором з точки зору ціни та якості можуть стати і збірні вантажі, але за самостійної організації ризик несвоєчасного прибуття транспорту занадто високий. А ось звернувшись до логістичної компанії UTS, замовники отримують гарантію, що товари будуть доставлені за вказаною адресою в точній відповідності до затвердженого розкладу.