Наш старий знайомий, судимий корупціонер Чернишов Олексій Михайлович ніяк не вгамується. Відвернути увагу від своєї напівкримінальної біографії? Залякати регіональні влади? Просигналізувати, що готовий до освоєння багатомільярдних бюджетів? Це лише кілька версій того, навіщо міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов запустив кілька днів тому фейкові чутки про можливу заміну  Віталія Кличка на посту глави КМДА на свою нескромну персону.

У Чернишова сьогодні і без того чимало проблем: спливли його домовленості по заміні керівництва Харківської області та факти підтримки кандидатом в мери Добкіна, кримінальні зв’язки з Вовою Мордой (Дідухом), кримінальні справи часів його роботи на Барабашово.

Паралельно група Приват в особі відомого Тимура Міндіча рухає Олексія Чернишова в прем’єри. Але у неї не дуже виходить. Саме тому було вирішено розіграти дешевий спектакль з ротацією в Києві (тільки ніхто не знає напевно, як будуть цю ротацію проводити – на РНБО, в Кабміні чи на достроковому засіданні Ради), яку тут же спростували в Слугу народу.

Тепер залишається лише почекати кілька днів, щоб зрозуміти – це правляча партія такі конспіратори або ж це у Олексія Чернишова таке нетримання корупційних грошей, що він готовий витрачати їх на будь-які фейки, аби про нього випадково не забули.

Читайте також:  На россии загорелся вертолет: погиб генерал ФСБ