Чому не варто довіряти новинам з “ДиРи”: ЗСУ не захоплювали Донецьку фільтрувальну станцію

ДФС ЗСУ
Час читання:37 Секунд

Прес-центр штабу АТО заявляє, що розповсюджена прокремлівськими ЗМІ інформація про те, що ЗСУ нібито захопили Донецьку фільтрувальну станцію, не відповідає дійсності.“У зв’язку з поширенням окремими інтернет-ресурсами інформації про нібито захоплення українською стороною об’єктів Донецької фільтрувальної станції для проведення обстрілів неконтрольованих Україною територій, прес-центр штабу АТО заявляє, що ця інформація не відповідає дійсності і розповсюджується з метою реалізації чергової провокації з боку російсько-окупаційних військ” – повідомляє прес-центр.
“Вкотре наголошуємо, що українська сторона не порушує взятих на себе зобов’язань в рамках Мінських домовленостей. У складі сил Антитерористичної операції перебувають виключно підрозділи Збройних Сил України та інших військових формувань, створених відповідно до законів України. Сили Антитерористичної операції ніколи не застосовували і не застосовуватимуть зброї проти мирних мешканців Донбасу”  – додали в прес-центрі.

0 0

Про автора

Administrator

Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleppy
Sleppy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%
Читайте також:  Убытки от блокирования движения на Донбассе превысили 40 миллионов. Эти деньги - бюджет Украины, который тратится на украинскую армию.
Social profiles