Знайомтеся, Вадим Слюсарєв та його команда.

Все розпочиналося з військового ліцею у Донецьку. Там зустрілися та потоваришували. Артем Пшонка, Вадим Слюсарєв, і ще двоє, калібром, у майбутньому, щонайменше С.Сердюк, мент контрабандист і Власов, за Янека був начальником СБ митниці України, потім начальником Одеської митниці.

Читайте також:  Вадим Слюсарєв та його схема контрабанди китайських цигарок в Україну - розслідування OCCRP
Читайте також:  «Слюсарев, Ермак и Татаров сотрудничают с ФСБ», — экс-начальник СБУ Харьковской области Дудин объяснил причины дела против него
Читайте також:  Вадим Слюсарєв: історія контрабандиста пов'язаного з росією

Слюсарєв поступово ріс вертикаллю прикордонної служби і з 2004 по 2008 рік очолював найбільший прикордонний пост з росією «Гоптівка», викупивши всі приміщення посту в особисту власність. Зважаючи на все там він і міг бути завербований.

Як ФСБ могло упустити такого прохиндея, що подає надії?

Загальні контрабандні справи з «братками», великі гроші, чудове живильне середовище для вербування. Коли прийшов до влади Янукович, почалося стрімке сходження Слюсарєва та його друзів, Артем Пшонка будував свою команду «нових ліц».

І доріс Вадим до: 2013-2015 – начальника управління внутрішньої та власної безпеки Департаменту персоналу Адміністрації ДПС. Тобто керував та контролював усі прикордонні кадри та призначення…

Ідеально для резидента ФСБ.

У 2019 році активно включився у вибори Зеленського та парламенту, куруючи Харківську область. Формував списки депутатів, провів своїх людей. Став улюбленцем нової влади. Членом Політради Слуг. Радником першого заступника ВП, Сергія Трофімова.

Призначений таким, що «дивиться» за прикордонною службою та митницею.

І розставив своїх людей на такі посади.

  1. Підтримав призначення Дейнекі главою прикордонної служби.
    Прямого зв’язку Слюсарєва з Дейнекою немає, але підтримка, теж борг, може на заміну на підтримку він простяг решту своїх кадрів.
  2. Зате перший заступник, В.Никифоренко, це вже пряма людина Слюсарєва, раніше він був його заступником, коли Слюсарєв очолював СБ Прикордонної служби.
  3. Ще один заступник голови ДПСУ В.Ченчик був підлеглим Слюсарєва на Гоптівці.
  4. Зюсько Ю, який очолив департамент з оперативної роботи ДПСУ, теж прямий спільник Слюсарєва.
  5. А ось Демченко В, Слюсарєв зробив начальником розвідки прикордонної служби.

Нині Демченко очолює митницю.

Окремо можна розповісти про найкраще кадрове призначення Слюсарєва. Вершина його діяльності як можливого агента росії. Це Євдокимов Валера. Був за Януковича керівником прикордонної розвідки і стежив за прикордонною службою.

Янукович надав йому звання генерала…

А 20 вересня 2019 року, Зеленський призначає Євдокимова керувати СЗР, нашою найпотужнішою службою, де вся іноземна агентура стала доступною і Слюсарєву та його кураторам на росії. Прокерував Євдокимов СЗР до червня 2020 року, за 10 місяців розваливши службу.

А потім поїхав послом до Таджикистану. А його куратор Слюсарєв, генерал прикордонної служби, член Політради Слуг, радник ВП, поїхав 19 лютого на росію на постійне місце проживання. Але ймовірний агент ФСБ чи ГРУ поїхав, а справа його живе і зобов’язані чи завербовані ним люди продовжують «служити». Чи всі вони завербовані, що втік на росію Вадиком Слюсарєвим?

Запитання.

І питання у тому, хто відповість на це питання. Проте, всі вони йому завдячують своїми посадами.

А СБУ все коригувальників шукає, справа, звичайно, корисна і правильна, але коли на вищих посадах сидять «пташенята» Слюсарєва, то це таке….

Ну і скільки ще таких самих….

МІ 6 і ЦРУ може швидше розбереться?

Марк Гордієнко