Правоохоронці також запланували одночасний допит всіх свідків через суперечності у свідченнях.

Заступник голови Національної поліції Максим Цуцкірідзе в інтерв’ю «Цензор.нет» повідомив нові деталі у справі щодо погроз головному редактору цього видання Юрію Бутусову.

Після ефіру на телеканалі «Наш» до Бутусова в гримерку зайшов колишній депутат Євген Мураєв із охоронцями. Далі Бутусов стверджує, що йому погрожували фізичною розправою. Мураєв, якого канал «Наш» називає «представником власника», і його охоронці це заперечують.

«Ми розпочали кримінальне провадження за фактом погроз журналісту. Проведено низку слідчих дій. Зокрема, вилучено відеореєстратори зі студії, в якій перебували учасники цього інциденту. Допитано потерпілого, Мураєва та його охоронців», – цитує Цуцкірідзе «Цензор.нет».

Від охорони, яку йому пропонували, Бутусов відмовився.

Нагадаємо, що 2 квітня Бутусов повідомив про конфлікт з Євгеном Мураєвим. Під час програми «Народ проти» на каналі «Україна 24» він назвав Мураєва «російським агентом та брехуном».

За його словами, до нього в гримерку після ефіру зайшов Мураєв разом зі своєю охороною (5-6 осіб). Мураєв погрожував йому фізичною розправою та казав: «Це мій телеканал! Ще раз таке зробиш, я тебе у…бу! Якби це не був мій телеканал, я б з тобою розібрався прямо тут!».

5 квітня поліція відкрила кримінальне провадження щодо погроз журналісту.

Фото: ефір «Народ проти»