Виробник автомобільної шкіри преміум-сегменту “Бадер Україна”, яка є філією німецької компанії “Бадер ГмбХ”  заявляє що Державна Архітектурно-Будівельна Інспекція свідомо затримає видачу дозволу на будівництво нового виробничого підрозділу.

Про це йдеться у листі компанії до директора департаменту ДАБІ у Львівській області Романа Желиха.

У компанії наголосили, що протягом 2016-2017 років заплановано до реалізації інвестиційний проект у с. Кожичі Яворівського району Львівської області.

Однак підприємство зіткнулося з певними перешкодами з сторони органів влади, які можуть призвести до заморожування інвестиції компанії “Бадер ГмбХ” в Україні т взагалі припинити свою роботу, що потягне за собоюнегативні економічні втрати для України, вже не говорячи про репутацію!

Згідно з отриманим повідомленням, в якому йдеться про відмову в отриманні дозволу на будівництво нового виробничого підрозділу у с. Кожичі, буде втрачено сотні робочих місць із належною оплатою дл я мешканців Львівщини.

Даний дозвіл видається Державною Архітектурно-Будівельною Інспекцією у Львівській області. Після подання декларації про початок будівельних робіт на однотипний проект із вже реалізованим раніше, 1 вересня отримано формальну відмову, при тому, що проектна документація успішно пройшла Державну Будівельну Експертизу та було отримано відповідний позитивний висновок.

“Зважаючи на цілковито формальні причини відмов у видачі дозволу, вважаємо їх неспівмірними із планами на будівництво нового заводу та розцінюємо це як упереджене ставлення та свідомий тиск на підприємство, який виражається у бюрократичній тяганині щодо вирішення даного питання або некомпетентному та непрофесійному підході до вирішення даного питання службовими особами ДАБІ”, – йдеться у зверненні представників компанії.3

ТОВ “Бадер Україна” є українською філією німецької компанії “Бадер ГмбХ” – одного з провідних світових виробників автомобільної шкіри преміум-сегменту та забезпечує чималу кількість робочих місць у м.Городок Львівської області.

Читайте також:  Гаджети за держані кошти для директора кіберпідприємства Мінінфрастуктури та комбінаторика від Озерана

Основний вид діяльності – виробництво шкіряних елементів та пошиття шкіряних сидінь для автомобілів АУДІ та БМВ.

«Це єдина фірма в нашій околиці, де можна піти на роботу і гроші мати непогані. Сестра, доки в декрет не вийшла, працювала там два роки швачкою. Мала достойну зарплату. Виплачували гроші безперебійно і без затримок» – розповідає мешканець Городка.

Аня Литвиненко