отель Nyvky Plaza Київ вул Маршала Гречко Київ

Готель NyvkyPlaza, розташований на вул. Маршала Гречка,  має бути знесено через чисельні порушення норм будівельного законодавства.

Як повідомляє інтернет-видання Персона, зведення цього об’єкту є сумнозвісною аферою, яку прогорнув депутат від “ВО “Свобода” Ігор Мірошниченко ще в 2009 році. Тоді, на ділянці 0,0608 га з цільовим призначенням “ведення садівництва”, націоналіст “виростив” п’ятиповерховий готельний комплекс, який під керівництвом Тетяни Мірошниченко – рідної сестри “свободівця”, майже 10 років працює без жодного дозвільного документа.

Так, у відповіді Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради зазначається, що “згідно з даними електронної бази документообігу, містобудівні умови та обмеження для проектування об’єктів будівництва за зазначеною адресою не надавались”.

В той же час  Департамент державної архітектурно-будівельної інспекції надав копію дозволу на виконання будівельних робіт із будівництва САДОВОГО будинку на зазначеній ділянці, яким вочевидь не є готель, а також повідомив про відсутність інформації щодо реєстрації документів, які свідчать про прийняття в експлуатацію закінченого будівництва об’єкта.

Окрім того, Департамент економіки та інвестицій підтвердив, що на даний час договори пайової участі по об’єкту будівництва на вул Маршала Гречка,5, не укладались, пайові кошти на створення і розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва до міського бюджету не перераховувалися, довідки про виконання умов пайової участі  або про відсутність зобов’язання по сплаті пайової участі не надавалися.  Таким чином, місто недоотримало  від власника готелю 286 тис. грн.

Також слід зазначити, що за відсутності дозвільних документів не може йти навіть мови про дотримання санітарних, функціональних та протипожежних вимог під час будівництва готелю, а значить щодня клієнти NyvkyPlaza наражаються на шалену небезпеку.

Враховуючи все вище викладене, відповідно до ч. 1 ст. 376 ЦК, готель NyvkyPlaza вважається самочинним будівництвом і суд, за позовом відповідного органу державної влади або органу місцевого самоврядування, має зобов’язати особу, яка його здійснила, знести об’єкт нерухомості та привести земельну ділянку до попереднього стану.

Читайте також:  Людмила Русалина и «грязный развод»

Сам Ігор Мірошниченко не заперечує особисту причетність до цілком незаконного зведення та діяльності готелю, що, до речі, має дуже сумнівну репутацію, але разом з тим позиціонує себе, як борець із начебто незаконними забудовами.  І в цьому весь парадокс ситуації!

Нагадаємо, що нещодавно в ЗМІ було поширено інформацію про те, як Ігор Мірошниченко нарощує оберти власного будівельного бізнесу в столиці, зухвало порушуючи норми чинного законодавства.

Готель Nyvky Plaza 2

Готель Nyvky Plaza 3