Інформаційні атаки на “Укроборонпром” є частиною гібридної війни проти нашої країни. Про це заявила прес-служба Державного концерну.

“Нині “Укронборонпром” розпочинає новий етап свого розвитку. За останні два з половиною роки наша команда зуміла реанімувати оборонну промисловість та забезпечити найнагальніші потреби армії. Але для того, щоб рухатися далі, щоб стати ще кращими, ми почали реалізацію стратегії розвитку, презентація якої відбулася у середині жовтня. Звісно, що вороги України не можуть мовчки спостерігати за цим процесом”,  – відзначили у Концерні.

На переконання “Укроборонпрому”, показовим є той факт, що активізація інформаційних провокацій відбулася разом із проплаченими мітингами у центрі столиці, що наводить на думку чіткої координації дій.

“В ці дні ми випробовуємо ракетний комплекс, ми запускаємо інноваційну платформу, яка принесе сюди технології та інвестиції, ми розпочали підготовку до міжнародного аудиту. І кожен наш успішний крок супроводжується інформаційними “вкидами”, на які, на жаль, зрідка ведуться навіть деякі народні депутати”, – підсумували у Концерні.

Нагадаємо, що “Укроборонпром” презентував стратегію реформування оборонно-промислового комплексу Україні. Вона передбачає чіткі послідовні кроки: корпоратизацію, аудит, кластеризацію, захист технологій і запуск платформи розвитку інновацій.

Корпоратизація підприємств Концерну дозволить створити прозорі структури управління, Наглядові ради, встановити єдині загальноприйняті правила, в тому числі, для міжнародних інвесторів.

У рамках стратегії “Укроборонпром” створить 5 кластерів, із можливістю залученням приватних компаній. А саме: авіаційний, бронетанковий, суднобудівний, високоточне озброєння, РЛС та зв‘язку.

Стратегія реформування також передбачає проведення прозорого аудиту, який дозволить інвесторам об‘єктивно оцінити можливості та перспективи співпраці із оборонно-промисловим комплексом України.