Інтернет зі стабільною швидкістю вдома давно став необхідністю. Тенденції роботи чи навчання у віддаленому форматі лише посилили таку потребу. Також доступ до мережі знадобиться для розваг у режимі онлайн. Нюанс лише у тому, щоб знайти провайдера з якісним сервісом та вигідними тарифними планами. Спробуємо розібратись, як відшукати такого у Львові.

Як шукати та оцінювати провайдерів?

Щоб не витрачати багато часу на вивчення пропозицій сумнівних компаній, доцільно зосередитися на лідерах ринку. Тривалий час перебуваючи на ринку, вони зуміли завоювати авторитет, сформувати комфортні для клієнта умови взаємодії. Наприклад, абоненти Volia у Львові та інших містах можуть розраховувати на просте підключення, привабливі тарифи, які можна доповнювати бажаними опціями індивідуально, щільне покриття по всій країні та постійну швидкість Інтернету. Детальніше за посиланням https://volia.com/ukr/lviv/internet/. Провайдер надає комунікаційні послуги більш ніж 20 років та гарантує кожному клієнту:

  • надійний сигнал без перебоїв;
  • трафік без лімітів за обсягом;
  • можливість створення безпровідної локальної мережі;
  • кваліфіковану підтримку консультантів 24/7.

Щоб забезпечити постійний сигнал Інтернету без перебоїв та уповільнення швидкості, провайдер надійно захищає лінії та удосконалює технічну інфраструктуру. Volia регулярно впроваджує інновації, які потім стають трендами. Кожне нововведення ретельно тестується та шліфується. Потім спеціалісти обережно вводять нове рішення, не порушуючи комфорту роботи абонентів у мережі.

Як налаштувати тариф під свої потреби?

Гнучкість тарифних планів – одна з вагомих переваг провайдера. Вона дає можливість користуватися саме тими додатковими опціями, які потрібні клієнту. Наприклад, швидкості Інтернету у бюджетному тарифі 100 Мбіт/с цілком достатньо для перегляду фільмів, спілкування у месенджерах, відеодзвінків чи серфінгу сайтів. З таким трафіком без ускладнень можна роздавати Інтернет через Wi-Fi. Якщо є бажання збільшити швидкість, не змінюючи пакет послуг, можна замовити гіпершвидкість. Вона дозволяє прискоритися до максимуму, щоб:

  • працювати з великими обсягами даних;
  • запускати та тестувати складне програмне забезпечення;
  • вести стріми чи відеоблог;
  • займатися геймінгом на професійному рівні та інше.
Читайте також:  Чому корисно кохатися?

Ще Volia дає можливість замовити антивірусне ПЗ, щоб запобігати проникненням хакерів у комп’ютер, смартфон чи вебкамеру. Програмні рішення від ESET блокують сумнівні ресурси, знешкоджують загрози з Інтернету. А якщо для роботи онлайн потрібна незмінна адреса, можна підключити фіксовану IP. Взаємодія з корпоративними мережами чи системами, які ідентифікують відвідувачів за IP, стане зручною та легкою, якщо віддати перевагу статичній адресі пристрою.