У 2016 році ДП “Київський бронетанковий завод”, який входить до складу держкорпорації “Укроборонпром”, виробив для Збройних сил України понад півсотні нових БТР-3.

“Ці нові броньовані машини, оснащені бойовими модулями з потужним гарматним і керованим ракетним озброєнням, посилили лави Збройних сил України та Національної гвардії”, – наголошують у повідомленні.

Крім цього, силами заводу протягом 2016 року було відремонтовано близько 140 одиниць бронетехніки й іншого важкого озброєння. Більшість із них – силами ремонтних бригад, які відновлювали військову техніку безпосередньо в польових умовах зони АТО.

В “Укроборонпромі” нагадали, що “Київський бронетанковий завод” цього року завершив монтаж нового цеху з виробництва корпусів для БТР-3. Для цього підприємство організувало сучасне складально-зварювальне виробництво.

“Завдяки налагодженню нового етапу виробництва завод отримав можливість принципово, в рази збільшити виробництво, скоротити витрати і закласти новий технологічний потенціал підприємства. Це є ще одним важливим кроком у розвитку українського виробництва бронетанкової техніки”, – йдеться в повідомленні.