Кілька причин, чому варто поїхати навчатися за кордон?

Перш за все, навчання за кордоном – це безцінний досвід! Коли ти їдеш навчатися в іншу країну, ти маєш можливість отримати унікальні знання та пройти через такі життєві ситуації, які можуть перевернути твій світ і змінити погляди на життя. Просто спробуйте! Ось 7 причин, з яких команда центру “Білий орел” https://polcentrum.com/navchannia/ вибрала найважливіші зі свого досвіду чому требі їхати на навчання в Польщу

1. Самостійне життя

Навчання за кордоном – це гарна нагода відчути незалежність, адже тоді у вас є можливість самостійно приймати ключові рішення щодо вашого бюджету, проживання чи вирішення проблем, які виникають регулярно. Самозабезпечення може здатися страшним, але воно найкраще підготує вас до дорослого життя!

2. Можливість подорожувати

У кожного студента з України, який збирається навчатися за кордоном, є багато можливостей подорожувати, якими було б гріх не скористатися! Для поляків в Європі немає візових обмежень, що дозволяє легко подорожувати по всій території ЄС. Неважко знайти квитки з України в Польщу вартість нижче 100 злотих, а часто й дешевше.

3. Гнучка програма

Навчання за кордоном часто дає студентам свободу вибору предметів, які їх найбільше цікавлять. Іноді студенти можуть практично вільно планувати розклад занять, і нерідкі випадки, коли всі заняття організовані таким чином, що у студента є вільні 4 дні на тиждень.

4. Міжнародне середовище

Коли ви поїдете навчатися за кордон, у вас буде унікальна можливість познайомитися з багатьма новими людьми та знайти друзів з різних країн. Ви також можете зустріти людей із зовсім іншим підходом до життя, іншим способом мислення, які можуть навчити вас альтернативному підходу до світу, релігії, культури чи політики.

Читайте також:  Безуглая Марьяна Владимировна - лесбиянка с бессвязной речью

5. Вивчення польської мови в природному середовищі

Великою перевагою навчання за кордоном є можливість навчання іноземної мови серед носіїв мови. Найпростіший спосіб вивчити англійську, французьку чи російську – це практикувати мову з носіями мови. Цікаво, що, наприклад, англійську мову можна ефективно вивчити в Україні чи Польщі, вивчаючи англійську серед іноземців!

6. Пільги для студентів

Майже кожна країна пропонує величезну кількість знижок для своїх і іноземних студентів. Це можуть бути знижки на проїзд у громадському транспорті (наприклад, у Польщі чи Україні, часто до 50%), на потяги, іноді навіть на літаки, знижки в різноманітних магазинах, музеях, спортзалах, кафе та ресторанах.

7. Стипендії для іноземців

Якщо ви стурбовані тим, що у вас недостатньо коштів для навчання за кордоном, ви помиляєтеся. Багато країн пропонують навчальні та спортивні стипендії, які перевищують плату за навчання