Голова комітету у справах збройних сил палати представників Конгресу республіканець Мек Торнберрі закликав президента США Дональда Трампа направити озброєння в Україну на тлі конфлікту між Збройними силами України та проросійськими сепаратистами. Про це повідомляє Politico.
Торнберрі заявив про широку підтримку серед демократів та республіканців рішення озброїти Україну для боротьби з російськими сепаратистами.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що голова комітету сенату США зі збройних сил Джон Маккейн запропонував президенту США Дональду Трампу надати Україні летальну зброю, щоб допомогти захиститися від російських атак.
Читайте також:
Війна проти власного народу - заздрість переросла у цькування відомого волонтера, добровольця, Народ...
Еще "ближе" к народу. Юлия Тимошенко - на лабутенах за 40 тысяч евро
Андрій Смирнов - завод «Укроборонпрому» уп’ятеро переплатив фірмам заступника керівника ОП
КБ «Южное» объявило о начале испытаний оперативно-тактического ракетного комплекса "Гром-2"
Nadezhda Grishaeva: Busted—The Queen of Dirty Money Is Going Down