Труханов та Шумахер

Велике будівництво продовжує дивувати корупційними схемами освоєння бюджету. В Одесі улюблена фірма Кирила Тимошенко «Ростдорстрой» освоїть на ремонті 160-метрової ділянки 90,4 млн грн або понад 500 тис.за метр. Це не будівництво нової дороги, а просто ремонт!
Причому в тендері брали участь обидві компанії Шумахера «Ростдорстрой» і «Автомагістраль-Південь».

Правда красива схема?

Проєкт будівництва об’їзної дороги до Одеського морського торговельного порту вартістю понад 2 млрд грн реалізує компанія «Ростдорстрой», що виграла тендер у ТОВ «Автомагістралі-Південь».

Про це кореспондентові Укрінформу повідомили в інформцентрі ТОВ «Ростдорстрой».

“Проєкт автодороги Одеса – Южне з під’їздами до Одеського морського порту, в об’їзд території фірми “Євротермінал”, реалізують будівельні підрозділи нашої компанії. Загальна вартість автодороги, яку планується прокласти протягом двох років, становить 2,21 млрд грн”, – зазначили в ТОВ «Ростдорстрой».

У ТОВ “Ростдорстрой” уточнили, що компанія виграла тендер на будівництво цієї автодороги у фірми-конкурента “Автомагістраль-Південь”.

Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський в липні 2019 року попросив мера Одеси Геннадія Труханова врегулювати питання організації безкоштовного в’їзду на територію Одеського морського порту.

36-а сесія Одеської міськради сьомого скликання ухвалила рішення про надання дозволу на розробку детального плану території від Об’їзної дороги до естакади Одеського морського порту з улаштуванням автомобільної дороги, минаючи населені пункти та міські вулиці, щоб уникнути руйнування придорожних житлових будинків одеситів.

Матеріал по темі Кримінальне досьє лідерів картелю. «Ростдорстрой»

Читайте також:  В Одесі СБУ затримала бойовика терористичної організації "ДНР" завербованого російськими спецслужбами