Українська компанія «UKRSPECSYSTEMS» під час міжнародної виставки «Зброя та безпека-2016» вперше публічно представила два безпілотних авіаційних комплекси PD-1 та РС-1.
Як повідомив кореспонденту Defense Express PD-1 є частиною проекту «Перший Народний комплекс БПЛА». І є продуктом спільного виробництва UkrSpecSystems та «Народного проекту» – PeoplesProject.com. БАК PС-1, в свою чергу, є однією з крайніх розробок UkrSpecSystems.

1476272713_pd-1

«Зброя та безпека-2016»: компанія «UKRSPECSYSTEMS» презентувала БАК PD-1 та PC -1

PD-1 являє собою легкий безпілотник з розмахом крил 3 метри, оснащений ДВС (двигуном внутрішнього згорання). Підходить як для спостереження, так і для інших цілей. БПЛА оснащений цифровим зашифрованим каналом передачі даних, що має високий рівень захисту від будь-якого втручання. PD-1 має вантажопідйомність до 8 кг (без урахування палива). При цьому максимальна злітна вага складає 33 кг. Апарат може нести будь-яке корисне навантаження без балансування. У базовій комплектації тривалість польоту складає 5 годин. Практична стеля польоту складає 2000 метрів. Зліт може відбуватися або з катапульти, або з ЗПС довжиною не менше 80 метрів. Посадка здійснюється або на ЗПС, або за рахунок парашуту. PD-1 оснащений гіростабілізованою платформою, яка може використовуватися за будь-яких погодних умов та оснащена високоякісними денною (з 30 кратним зумом) та тепловізійною камерами.

1476272741_pc-1

«Зброя та безпека-2016»: компанія «UKRSPECSYSTEMS» презентувала БАК PD-1 та PC -1

PС-1 являє собою багатофункціональний мультикоптер на чотири ротори. Він спроектований для виконання як цивільних, так і військових завдань і може оснащуватися денною та ІЧ камерами. Тривалість польоту з корисним навантаженням складає 38 хвилин. Практична стеля польоту – 1000 метрів. Крейсерська швидкість становить 10 м/с, а максимальна – 20 м/с. При цьому максимальна злітна вага становить всього 5,2 кг.

Читайте також:  Forpost: подручный мэра Запорожья работает на Кремль

На сьогодні відомо, що безпілотний авіаційний комплекс PD-1 вже застосовується в зоні АТО для вирішення розвідувальних завдань.