Beauty індустрія сьогодні переживає період стрімкого розвитку. Створено багато дієвих технологій для омолодження та покращення природної краси тіла. Усі ці типи процедур можна поділити на дві великі категорії: інвазивні та неінвазивні.

Під першими мають на увазі хірургічне втручання з метою усунення певних недоліків або докорінної зміни зовнішнього вигляду. Але не обов’язково лягати під ніж пластичного хірурга, аби виглядати привабливо навіть у старшому віці. Центр краси та здоров’я у санаторно-лікувальному комплексі «Деренівська Купіль» на Закарпатті пропонує гостям великий вибір лікувальних та профілактичних процедур для збереження краси. Особливу популярність серед відвідувачів має апаратна косметологія, яка разом зі SPA-процедурами та купанням у термальних джерелах гарантує найкращі результати.

Професійний догляд за обличчям: переваги апаратної косметології

Людська шкіра, як і будь-який інший орган в тілі людини, має величезний запас міцності. Але її ресурси все ж обмежені. Перші вікові зміни ми спостерігаємо у віці 30 років у вигляді зморшок, пігментних плям, розтяжок. Причини дефектів криються у порушенні водного балансу та обміну речовин. Отже, виправити недоліки допоможуть спеціальні косметичні процедури, завдяки котрим клітини шкіри насичуються усіма необхідними їм речовинами. Професійний догляд обличчя засобами апаратної косметології у санаторії «Деренівська Купіль» на Закарпатті включає:

  • ультразвуковий пілінг — очищення шкіри від шару мертвих ороговілих клітин, завдяки чому активуються процеси регенерації епідермісу;
  • кисневий пілінг для насичення клітин киснем;
  • зволоження з додаванням гіалуронової кислоти, що відповідає за пружність та еластичність шкіри, запускає процеси природного вироблення амінокислот;
  • мезотерапія — наповнення верхніх та глибинних шарів дерми корисними хімічними елементами та поживними мінеральними сполуками;
  • кріотерапія — під впливом низьких температур звужуються пори, покращується циркуляція крові, шкіра тонізується, можна швидко позбутися набряків та мімічних зморщок.
Читайте також:  Замминистра МВД Деева хочет, чтоб украинские водители подтверждали права раз в 5 лет

Завдяки тому, що за омолодження та догляд за шкірою у санаторно-оздоровчому комплексі в Карпатах відповідає кваліфікований персонал, результати процедур перевершать усі ваші сподівання. Але не треба забувати й про те, що Закарпаття — це унікальний та екологічно чистий регіон. Навіть проста прогулянка хвойним лісом принесе багато користі вашому організмові.

Косметологічні та СПА процедури на курортах Закарпаття

Ефект будь-якої косметичної процедури проявиться повною мірою, якщо вдало поєднувати різні види оздоровчої активності. Косметологія та SPA — це оптимальне поєднання:

  • купання у термальних джерелах;
  • використання масок на основі торфу та лікувальних грязей;
  • відвідування сауни;
  • масажні процедури, обгортання.

Як бачимо, зберегти природну красу, пружність та молодість шкіри цілком можливо без хірургічної інвазії та дорогих операцій. А відпочинок на курортах Закарпаття подарує вам спокій, справжню релаксацію та гарні спогади.