Пластичний хірург, з яким ви часто стикаєтесь у пресі та соціальних мережах, може не бути хірургом з досвідом та успіхами в цій галузі, який зробить для вас все можливе. Зокрема, естетичну хірургію практикують лікарі з інших областей, які не мають спеціальної підготовки та досвіду у цій галузі.Ми разом з вами і склали список найкращих пластичних хірургів України. Найвідоміші пластичні хірурги України – одна з найпопулярніших тем. Згодом в естетичній хірургії розвиваються нові технології та напрямки. Щодня ми бачимо, що використовуються досконаліші пристрої.

З розвитком технологій це суттєво впливає на успішність хірургів. Ті найкращі хірурги, які адаптувалися до сучасних технологій і навчилися ефективно і грамотно їх використовувати, завжди будуть користуватися великим попитом і популярністю.

При виборі найкращого пластичного хірурга України спочатку переконайтеся, що вибраний вами лікар пройшов спеціальну підготовку на кафедрах «Пластична, реконструктивна та естетична хірургія» медичних факультетів. Також важливо, щоб він мав великий досвід роботи, міжнародні сертифікати та практику у розвинених західних країнах.

Успіх вашого пластичного хірурга у навчанні, відгуки пацієнтів у минулому, участь у професійних організаціях, його підхід до пацієнтів та його особистість дадуть вам уявлення про те, чи підходить він вам.

А ми хочемо представити об’єктивний рейтинг найкращих пластичних хірургів України:

№1 ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ

Роман Миронович Левицький

Левицький Роман Миронович – хірург вищої категорії з 27-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, провів 16 000 успішних операцій. Закінчив дворічну клінічну ординатуру на кафедрі пластичної та естетичної хірургії Санкт-Петербурзької медичної академії післядипломної освіти. Сертифікований для роботи у найближчому зарубіжжі та європейських країнах. Стажувався та практикувався у Бразилії, Німеччині, Франції, Америці.

Читайте також:  Онлайн слоты на реальные деньги в Поинт лото

№2 ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ

Работенко Світлана Анатоліївна

Вона працює головним лікарем клініки естетичної медицини Vidnova. У 2019 році доктори прийняли Американське товариство пластичних хірургів (ASPS).

На персональному сайті Світлана Роботенко постійно розміщує інформацію про виконані роботи та веде блог. Про інтерес до послуг лікаря свідчать 27,3 тис. передплатників у Instagram. Основна спеціалізація пластичного хірурга – відновлення тіла після пологів. Але також часто лікар проводить операції у сфері ринопластики, блефаропластики, ліпофілінгу.

№3 ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ

Камінський Едгар Анатолійович

Спеціалізація доктора Камінського – пластична хірургія. Едгар Анатолійович проводить ліпосакцію та абдомінопластику, виконує рино-, ото- та блефаропластику, ліпофілінг особи, молочних залоз, сідниць. Видаляє доброякісні новоутворення молочної залози.

№4 ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ

Максим Сергійович Іванчук

Це найнеоднозначніший пластичний хірург, але при цьому його послуги мають великий попит. Спочатку пластичний хірург працював лікарем-косметологом. Сьогодні він робить операції у власній клініці у Києві, яка називається «Клініка пластичної хірургії Максима Іванчука».

№5 ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ

Зиков Валентин Анатолійович

Пластичний хірург Валентин Зиков виконує операції із пластики грудей та тіла. Зазначимо, фахівець багато показує ліпоскульптурування – формування фігури за рахунок пересадки власної жирової тканини.

На жаль, в Інтернеті та соціальних мережах так багато дезінформації та перенаправлень, що неможливо зрозуміти, хто насправді є найкращим пластичним хірургом України. Фактично, ми бачимо, що навіть деякі з наших друзів з нашої власної гілки надають суспільству упереджену та неправильну інформацію відповідно до своїх особистих інтересів. 

Нагадаємо: пластична, реконструктивна та естетична хірургія надає послуги з лікування як уроджених, так і набутих порушень естетики, форми та функцій. 

Пластична хірургія – це дисципліна, що складається з естетичної (косметичної) та реконструктивної (реконструктивної) хірургії. Пластична хірургія покращує зовнішній вигляд і дає більше впевненості у собі, духовного та емоційного щастя. Реконструктивна хірургія виправляє аномалії, спричинені вродженими чи набутими дефектами тіла, з метою покращення форми та функцій. 

Деякі напрямки у пластичній хірургії:

Читайте також:  Мощность и универсальность квадрациклов на бензине