Коли взимку водили держрегулювання цін на природний газ, пояснили це монополією Фірташа, який забезпечує 70% кінцевих споживачів. Хоча й була дешева альтернатива у вигляді НАКу.

Про це пише “Фактор” з посиланням на директора Консалтингової групи А-95 Сергія Куюна.

“Тепер вводять держрегулювання цін на нафтопродукти. Але тут під “стрижку” потрапить лише 14% заправок, до решти 86% питань немає.

Що це за 14%? Краще паливо і сервіс. Виходить, як по газу, так і по бензину регулювання йде на користь найзаможніших громадян, які зазвичай на ціну не дивляться, заправляючи повний бак.

А також на користь найледачіших! Якщо у випадку з газом був певний головняк, треба було розривати договір з облгазом, укладати з НАКом, то з бензином все простіше.

Витрачаєш 10 хвилин, оформляючи карту лояльності будь-якої з цих мереж, отримуєш дисконт 2-3-4 грн/л і відразу опиняєшся під “граничною” ціною. Підкажіть хто-небудь товаришам з Офісу Президента, що не обов’язково ганьбитися на весь світ і вводити регулювання, нехай секретарка карту лояльності оформить!

А взагалі, не треба зупинятися! Даєш держрегулювання цін на сигари, французькі вина і коньяки, мерседеси і яхти! Підтримую!” – резюмує Сергій Куюн.

Читайте також:  Вооружённые силы Украины получили партию модернизированных танков Т-84 "Оплот"