Геморой — це набряклі вени в нижній частині прямої кишки, схожі на варикозне розширення вен. Існує два основних типи геморою — внутрішній і зовнішній. Внутрішній геморой розвивається в прямій кишці, тоді як зовнішній геморой розвивається під шкірою навколо заднього проходу.

Неприємні та болючі симптоми геморою можуть негативно впливати на повсякденне життя людини.

Лігування латексним кільцем

Лігування гемороїдних вузлів латексним кільцем є нехірургічним ефективним методом лікування внутрішнього геморою. Лігування гемороїдальних вузлів здатне безпечно та ефективно припинити кровообіг у внутрішньому гемороїдальному вузлі, допомагаючи йому безболісно відпасти природним чином.

Переваги лігування геморою латексним кільцем

Лігування геморою – це ефективна процедура, при якій латексне кільце накладається на основу внутрішнього гемороїдального вузла. Таким чином зменшується загальний приплив крові. У більшості випадків (так як вузлів, як правило, декілька) потрібно кілька сеансів для ефективного лікування. Протягом кількох днів після останнього сеансу лікування гемороїдальне утворення природно й безболісно відпаде (зазвичай під час дефекації).

Деякі з основних переваг лігування гемороїдальних вузлів.

Ефективність: Дослідження показали, що лігування латексним кільцем має високу ефективність з показником успіху у 98% пацієнтів (через 180 днів). Перев’язування, зазвичай, виконується тільки на одному гемороїдальному вузлі за раз, лікування зосереджується спочатку на полегшенні симптомів найважчого геморою.

Мінімальний біль: лігування латексним кільцем – це інноваційний метод лікування, який не вимагає болючих розрізів або дискомфортного періоду відновлення. Залежно від типу процедури, біль може бути мінімальним або зовсім відсутнім.

Швидке одужання: оскільки лігування геморою є нехірургічним способом лікування, реабілітаційного періоду практично немає. Багато пацієнтів можуть повернутися до повсякденної діяльності одразу після лікування. Пацієнти, які піднімають важкі предмети або виконують важку роботу, можуть повернутися до своїх обов’язків наступного ж дня.

Читайте також:  Сегодня Кабмин принял меры по защите прав переселенцев

Чи вважається лігування геморою хірургічним втручанням?

Ні, перев’язування геморою не вважається хірургічним втручанням, оскільки воно не передбачає седації чи розрізів.

Хоча перев’язування геморою є неймовірно ефективним, маленькому відсотку пацієнтів може знадобитися традиційне оперативне втручання, у випадку, якщо симптоми не зникають.

Чи можна так вилікувати зовнішній геморой?

На жаль, лігування латексним кільцем не є ідеальним методом лікування зовнішнього геморою. Видалення зовнішнього тромбованого геморою проводиться іншими методами: наприклад, за допомогою електрокоагулятора.

В медичному центрі «МЕДГАРАНТ» лікуванням геморою та інших проктологічних захворювань займається команда проктологів з великим досвідом роботи.