Сьогодні багато людей стикаються з різними хворобами. Але в нашій статті нам би хотілося торкнутися захворювань, які передаються статевим шляхом. В наш час, коли багато людей вступають в секс без захисту, винникає великий ризик захворювань, які передаються статевим шляхом.

Деякі люди соромляться венеричних захворювань і не квапляться звернутися до лікаря. Захворювання, що передаються статевим шляхом, або венеричні захворювання, як їх частіше називають, являються головною проблемою сучасної гінекології. Через ці хвороби у деяких представниць жіночої статі віком від п’ятнадцяти до сорока п’яти років може виникнути безпліддя. Тому можливо, щоб до лікаря зверталися як жінки так і чоловіки.

Венеричні захворювання – це хвороби які спричиняє інфекція, яка передається через статевий контакт. В нас час підхопити таку інфекцію можливо через один незахищений статевий контакт. Тому лікарі радять завжди перевірятися після незахищених контактів. Виявити венеричні захворювання на початковій стадії дуже важко, тому що з початку симптомів майже не нема. Вони з’являються значно пізніше. І якщо Вас турбують деякі з них то варто звернутися для кваліфікованого спеціаліста.

Ось деякі з цих симптомів:

  • З’явились кров’яні або гнійні виділення.

  • Біль під час сечовипускання.

  • Біль під час статевого акту.

  • Почервоніння або свербіж біля статевих органів.

Якщо Ви помітили деякі з цих симптомів, то варто неодмінно звернутися до лікаря.

Якісне лікування інфекції, які передаються статевим шляхом пропонує уролог Роман Валецький

Валецький Роман Юрійович – це лікар, який вже більше десяти років працює в сфері сучасної урології. Він пройшов стажування в клініках Німеччини та Польщі і сьогодні працює в клініці міста Львів. Більш повну інформацію про цього фахівця Ви можете отримати на офіційному сайті Urologist VALETSKYI.

Читайте також:  У яких варіантах доступна регистрация в Pin Up

Отримати якісну консультацію Ви можете за номерами, які вказані на сайті. Головне не соромитися та не вагатися, і при перших симптомах венеричних захворювань звернутися до провідного уролога в місті Львів.

Інфекційних захворювань дуже багато і щоб лікування було найбільш ефективним потрібно поставити правильний діагноз, щоб підібрати вірний курс лікування. Якщо звернутися до лікаря своєчасно, то і лікування пройде без ускладнень.

Уролог Роман Валецький може діагностувати захворювання та призначити ефективне сучасне лікування. Не баріться, приходьте до уролога Романа Юрійовича, він неодмінно зможе Вам допомогти.