Спальне місце, засноване на пружинному блоці, в наш час, як і раніше, застосовується найбільш широко. Існують різні модифікації таких матраців. Застосування різних наповнювачів у різних поєднаннях дозволяє відтворити величезний вибір таких виробів, що дозволяє споживачеві підібрати собі найбільш прийнятний варіант. Сьогодні пружинний матрас 180 на 200 може бути як м’який, і жорсткий. Але найпоширенішими є товари середньої жорсткості. Якість і товщина комплектуючих визначають вартість всього продукту в цілому. Таким чином, покупці підбирають собі матрац з урахуванням його вантажопідйомності, пружності та ціни.

матрац пружиннийНайдоступніший за ціною варіант в інтернет магазині magdek.com.ua – пружинний блок Bonnel. Конструкція такого блоку є суцільним полотном з’єднаних між собою п’ятивиткових біконусних пружин, виконаних з високоміцної сталі. Особливість таких пружин у тому, що в міру сходження до їхнього центру товщина та діаметр витків зменшуються. Це робить виріб більш гнучким та податливим до «робочої» деформації, виключає стикання витків, їх тертя та можливі скрипи. Кількість таких витків на квадратний метр (від 80 до 120) обумовлена ​​пружністю самого пружинного блоку.

Перевагою такого пружинного блоку є стійкість до точкових навантажень, тобто якщо діти захочуть пострибати на матраці, це не порушить його цілісність. Крім того, блок Bonnel здатний витримувати максимальні навантаження. Якщо покупець з масою тіла понад 100 кг вирішить пружинний матрас купити 180х200, то йому напевно треба звернути увагу саме на вироби із залежним пружинним блоком. А до плюсів можна віднести те, що матраци з такою основою недорогі і доступні практично кожному покупцю. Нестача – це невисокі ортопедичні властивості виробу через зчеплення пружин. При навантаженні такий пружинний блок набуває форми «гамака» і не здатна максимально повторити форму тіла. Крім того, у двоспальних ліжках на матраці з боком Bonnel буде присутній «ефект хвилі», що також завдає незручностей.

Читайте також:  Кирило Шевченко - "Аферист з нахабною посмішкою"

Альтернативою блоку Bonnel є незалежний пружинний блок Pocket Spring. Така конструкція є найбільшою інновацією у світі спального приладдя. Коли споживач вирішує купити пружинний матрац для ліжка, то насамперед він розглядає саме варіант придбання виробу із блоком Pocket Spring.

На відміну від класичного пружинного блоку, конструкція Pocket Spring передбачає незалежне розташування витків спіралі, кожен із яких має свій чохол. Таким чином, всі частини блоку здатні рухатися автономно один від одного, що забезпечує безшумність і відсутність ефекту хвилі. В результаті, ідеальна підтримка Вас та Вашого партнера у найнеобхідніших місцях, незалежно від різниці у вазі. Таким чином, ортопедичні матраци на незалежному блоці пружин мають максимальну здатність надавати анатомічну підтримку тіла, так як кожна пружина максимально &aquo;адаптується» під певну ділянку тіла.