Змішувач мало не найважливіша частина на кухні. Без нього не буде води. А оскільки він використовується постійно, то буває, що виходить з ладу і вимагає заміни. У деяких випадках немає можливості викликати майстра, тому доводиться міняти його самому.

У цій статті ми розповімо, як змінити змішувач для кухні самостійно.Спочатку слід демонтувати старий кран.

Перший крок – перекрити подачу води на вході у квартиру чи кухню.

Потім поставте якусь ємність під місцем з’єднання, тацю або відро, тому що після того, як ви від’єднаєте шланги підключення з них витече залишок води. Якщо доступ до приладу закрито, доведеться зняти мийку.

Тепер від’єднуємо шпильки та відкручуємо штопорну гайку. І ось старий кран можна сміливо демонтувати.

Далі приступаємо безпосередньо до монтажу. Якщо ви змінюєте старий прилад, місце на мийці під нього слід очистити від бруду. А якщо є іржа, то її потрібно видалити.

Найчастіше кухонні змішувачі йдуть із заводу у зібраному вигляді. Але трапляються випадки, коли постачальник для більш надійної упаковки його розбирає. Тому спершу треба його зібрати. Зазвичай це не складно, потрібно лише приєднати «гусак» і надіти ковпаки на букси. Також у комплекті йдуть сполучні шланги, так звані шпильки. У деяких випадках ми рекомендуємо їх замінити більш якісними, щоб згодом не влаштувати потоп сусідам.

Перед початком монтажу слід прикрутити шпильки.

Також у комплекті має бути ущільнювальне гумове кільце, яке слід встановити в канавку на корпусі крана. Коли кільце на місці прилад вставляється в отвір на мийці і прикручується спеціальної гайкою. Спочатку закручуємо руками, а коли докрутимо до упору, затягніть гайку розвідним ключем. Тут головне не перестаратися, а забезпечити нерухомість змішувача.

Читайте також:  Что делать, если кухня потеряла свой вид?

Наступний крок – підключаємо шланги. Спочатку на різьблення намотуємо клоччя або кіперну стрічку. Потім вставляємо гумові прокладки у заглиблення. Шланги також потрібно закручувати акуратно. Спочатку руками, потім ключем. Але не пережимайте що б не тріснули гайки.

Після всіх операцій відкриваємо центральну подачу води на кухню. Уважно огляньте місця нових з’єднань. Перевірте, чи не підтікає десь вода. Якщо виявили що підтікає – слід усунути. Течія може бути з кількох причин:

  • Не затиснули гайку;
  • Перекосилася прокладка;
  • Тріщина в гайці чи шлангу.

Коли все зробили і поміняли, можете сміливо користуватися змішувачем на кухні.