Натяжні стелі користуються популярністю при оформленні жилих і побутових кімнат у будинку, квартирі, в приміщеннях офісів, лікарень, шкіл, ресторанів, кафе, громадських та інших організацій. Таку славу підвісні полотна одержали внаслідок своєї дизайнерської привабливості та високих експлуатаційних характеристик. Завдяки широкому вибору фактури, кольорів та матеріалів можна створити чудовий, захопливий дизайн, який буде актуальним та привабливим протягом довгого часу. На сайті www.briton.com.ua можна замовити натяжні стелі від виробника будь-якого дизайну.

Які бувають підвісні полотна, чи потрібен за ними догляд?

В залежності від матеріалу виготовлення, натяжні стелі бувають вініловими та тканинними. Матеріалом для плівкового покриття служить полівінілхлорид (ПВХ). Для тканинних конструкцій використовується спеціальна тканина, покрита полімерними речовинами, або склотканина (в рідких випадках). Обидва варіанти блискуче зарекомендували себе серед споживачів.

Особливо полюбляють користувачі білі натяжні стелі з матовим чи глянцевим оформленням. Вони виглядають стильно і гармонічно в особистих і громадських приміщеннях. Слід зазначити, що монтаж натяжних полотен з тканини обійдеться дорожче.

Новенька підвісна конструкція з будь-якого матеріалу не потребує особливого догляду. Це пов’язане з тим, що матеріал покривається спеціальним покриттям, яке відштовхує пил та бруд. Але в залежності від умов експлуатації, терміну служби, стельовий матеріал може покритися брудним чи жировим нальотом. Його можна позбутися шляхом миття. При цьому потрібно приділяти увагу типу поверхні.

Натяжні стелі із ПВХ, догляд за ними

Стелі із ПВХ-плівки встановлюють частіше, ніж тканинне покриття. Це пояснюється рядом переваг, які характеризуються:

  • економічністю;
  • водонепроникністю;
  • довгим терміном експлуатації;
  • можливістю відновлення після потопу від сусідів зверху;
  • красивим дизайном;
  • швидким монтажем з відсутністю брудних процесів;
  • безпечністю.

Мало забруднені плівкові поверхні можна протерти м’якою сухою серветкою або спеціальним різноколірним дастером від пилу і павутиння з антистатичними особливостями. haZv81gKHs1SDBIQQfaTb6eTfuRf8MORIMfyK_jqTOgWsl7j_vD7RNPJT8Q8Cn_jGqaNvtEziTRSH8j8bhFRy-5IySCvzvwDvdBIhS3wKKKdzyn0y0z-amCtmP8q7wtK4BAixKsVVpI0Iv4aa5G4PhmqdqR3-mVQ3pigmAiML5RsQxTTNLQD0yAlBQ

Читайте також:  Євромайдан SOS нагородив волонтерів "Волонтерською премією - 2017"

Такі процедури будуть ефективними під час щотижневого та генерального прибирання. Якщо бруд в’ївся в стельову поверхню, її можна помити теплою водою з миючими засобами. Це потрібно робити акуратно, оскільки плівка міцна, але боїться порізів та гострих предметів. Ні в якому разі не можна користуватися металевими щітками, мочалками, губками, абразивними речовинами. Мити поверхню потрібно не круговими рухами, а вперед – назад. При цьому не рекомендовано користуватися шваброю чи іншим допоміжним інструментом. Потрібно відчувати руками, що плівка не стикається з перекриттям.

Тканинні натяжні стелі, догляд

bw9JXSFGKkQda1TsxuQzVzcmlYoGl46a4sBcOGHGDEU-EZfioBEo9YeNQ_2LnBnI23-7RUNwzaYdl5l1B0DJCE6sqg8932RFvrmPNvIou-1hUi7jJ5adqfstquI1gpWcPG11PTBq0-9x0umzmYtcIRtkLdWqhHUnFiT1onATcAwuEn_i_bWS_BA3DA

Тканинні полотна не рекомендується мити. У разі сильного забруднення їх протирають вологою губкою, змоченою в мильній піні. Очищати від пилу стелі з тканинною мембраною найкраще порохотягом, використовуючи довговорсову насадку. Можна також використовувати щітку з м’яким ворсом або протирати серветками. Не потрібно користуватися різними видами розчинників.