Надпотужні промислові швейні машини, такі як Service Class 7, Singer 7 Series та Consew 733, можуть використовуватися на виробництві протягом багатьох років за умови щоденного, щотижневого та щомісячного дотримання деяких простих заходів профілактичного обслуговування.

Якщо Вам треба купити оверлок Хмельницький, зверніться до спеціалістів магазину SEWTECH.COM.UA

 Щоденний ПМ для операторів швейних машин:

  •  Мастило – всі отвори для змащення (зазвичай позначені червоними мітками) повинні змащуватися ДВА рази на день, а також місця контакту голчастого стрижня та приводного кулачка. Огляньте місця мастила та поверхні зносу та нанесіть хорошу синтетичну машинну олію на всі втулки та контактні точки.
  •  Продування стисненим повітрям – нитопровід, лапка, механізм, що подає, і човен з доріжкою повинні бути очищені стисненим повітрям, щоб видалити наліт мастила для нитки, пил і сміття, які можуть накопичуватися протягом декількох годин шиття.
  •  Огляд та заміна голки – при шитті з малим обсягом роботи щоденна заміна голки може не вимагатися, проте шиття з тупими або пошкодженими голками є однією з найсерйозніших причин поломки машини та може призвести до дорогого ремонту. Використовуйте голки гарної якості та регулярно замінюйте їх.
  •  Огляньте доріжку кочення знизу на наявність ниток або іншого сміття – При виявленні таких зупиніть шиття, щоб уникнути пошкодження, і доручіть зняття, огляд та очищення доріжки кочення кваліфікованому фахівцю.
  •  Прислухайтеся до надмірного шуму – гучне брязкіт, скрегіт або інші звуки є ранніми ознаками необхідності більш частого змащування.
  •  Вимикайте машину, коли вона не використовується – це захищає двигун зчеплення та значно продовжує термін його служби.

 Щотижнева робота для техніків швейних машин:

  •  Перевірте зношування – огляньте голкову планку, притискну лапку, регулювальні важелі, головний вал і човник на предмет ослаблення та люфту з боку в бік. За потреби підтягніть або замініть, щоб запобігти пошкодженню машини.
  •  Рух стопи під час ходьби – перевірте, щоб при натисканні стопи вниз зовнішні стопи рухалися вгору та вперед.
  •  Пошкодження горлової пластини – зношені, погнуті та пом’яті горлові пластини сприятимуть лише проблемам при шитті.
  •  Диски для натягу нитки – їх слід щотижня чистити за допомогою алохолу або розчинника на неводній основі, щоб видалити восковий наліт, та перевіряти на наявність канавок, які можуть пошкодити нитку. Також перевірте натяг; натяг верхньої нитки часто встановлюється занадто туго, що призводить до пропуску стібків і надмірного зношування регулятора натягу і нитки.
  •  Розміщення та стан голки – перевірте правильність введення голки в голковий стрижень, а також перевірте голку на зношування. У більшості випадків голки слід замінювати не рідше ніж один раз на тиждень. Не намагайтеся ув’язнити голку; це може призвести до пошкодження нитки та матеріалу.
Читайте також:  5 лучших способов внести деньги на свой счет в онлайн казино

 Щомісячні роботи для швейної машини:

  •  Зніміть расу та човник – очистіть проміжки між пластинами раси спиртом або очищувачем на основі розчинника.
  • Огляньте расу і човник щодо зносу. Уважно перевірте гачок човника на наявність пошкоджень або затуплення, особливо у найменшому місці. Перед збиранням та встановленням злегка змастіть расу та човник.
  •  Перевірте кормового песика – шукайте тьмяні або пошкоджені ділянки. Замінюйте регулярно, не менше двох разів на рік.
  •  Мастило – змастіть маслом усі контактні точки та отвори для змащення під час роботи машини без різьблення чи матеріалу. Три-п’ять хвилин мастила кожної точки під час роботи значно продовжать термін служби машини та заощадять години простою та ремонту.

Ці прості щоденні, щотижневі та щомісячні заходи щодо профілактичного обслуговування зроблять роботу вашого швейного підприємства більш ефективною та заощадять купу грошей на дорогому ремонті машин.