Коли нам потрібні гроші, ми звертаємося за допомогою до родичів, друзів чи до банків. Але у рідних може бути теж не найкраще фінансове становище, а кошти нам потрібні терміново.

Можна оформити кредит у банку. Але вам потрібно зібрати всі довідки, а потім ще якийсь час чекати на схвалення самого банку. У результаті це все може сильно затягнутися, але найприкріше – від банку можна отримати відмову.

З яких причин банк може відмовити? Їх багато:

  1. Ви офіційно не працевлаштовані чи часто змінюєте роботу;

  2. Ви студент чи пенсіонер;

  3. У вас погана кредитна історія.

Але вихід є – можна взяти кредит у без відмов – https://loany.com.ua/uk/kredit-bez-vidmovi у мікрофінансовій організації «Лоані». Зробити це можна швидко та без зайвих проблем.

Як отримати мікропозику?

Кредит без офіційного працевлаштування – це правда чи вигадка? Адже банки відмовляють тим, хто не має постійного місця роботи. А у житті ситуації бувають різні, коли гроші брати ніде, а вони дуже потрібні.

Щоб отримати кошти без офіційного працевлаштування, потрібно:

  • зареєструватися на онлайн-сервісі «Лоані» https://loany.com.ua/

  • заповнити анкету, де вказати свої особисті дані;

  • вказати свої паспортні дані та ідентифікаційний код;

  • вказати номер банківської картки, куди в результаті і надійдуть кошти. При цьому дуже важливо, щоб вона була оформлена саме на вас.

МФО також можуть відмовити в кредиті, якщо ви вказали недостовірну інформацію про себе або з помилками, якщо за вами зафіксовані шахрайські операції та інше. Тому дуже важливо перевіряти те, що ви пишете в анкеті на сайті, а також не намагатися обдурити сервіс.

Сервіс працює цілодобово – ви можете залишити заявку і вдень, і вночі. При цьому якщо ви вперше користуєтеся послугами МФО, ваші дані деякий час автоматично перевірятимуться спеціальною програмою. Якщо ви постійний користувач, це не займе багато часу.

Читайте також:  Володимир Назаренко - здирництво та насилля

Компанія «Лоані» надає дуже вигідні умови кредитування:

  • ви зможете вибрати два види кредитування. Терміновий – це кредит, який оформляється на один місяць. Це невелика сума грошей, яку можна швидко погасити. Розумний – це кредит терміном на один рік, і сума коштів, які будуть доступні, вже більша;

  • вам не потрібна довідка про доходи, а також всіх тих документів, які зазвичай вимагають банки;

  • вам не потрібен поручитель.

На сайті компанії ви зможете знайти калькулятор, на якому зручно розрахувати відсотки, які вам потрібно буде виплатити під час оформлення того чи іншого розміру кредиту.

Якщо у вас погана кредитна історія, МФО – це чудовий спосіб її покращити. У майбутньому навіть банки вам не відмовлятимуть у кредитуванні. Більше того, якщо ви вчасно погашатимете борги за кредитом, вам будуть нараховані бонуси, якими в майбутньому також можна буде розраховуватися. Також постійним клієнтам доступні додаткові можливості та вигоди. Так, наприклад, якщо ви не зможете вчасно внести платіж, зв’язавшись із представником МФО, вам може бути запропоновано відстрочку виплати без додаткової пені.