Вибираючи покрівельні матеріали, перше, на що звертає увагу покупець, — це ціна. Металопрофіль — один з найбюджетніших, але це не означає, що він має низьку якість. Ціна за м² стартує від 195 грн. Профіль від інтернет-магазину «Світ покрівлі» може використовуватись від 5 до 50 років. Він виготовлений з листів оцинкованої сталі. Вони мають різну товщину 0,4–1,8 мм. Від цього показника залежить міцність майбутньої конструкції. Металопрофіль має наступні переваги:

  • невелика вага — один з найлегших покрівельних матеріалів, що створює мінімальне навантаження на крокви даху та стіни;
  • захист від корозії, який гарантує спеціальна обробка металу;
  • негорючість перешкоджає розповсюдженню вогню;
  • простота монтажу сприяє швидкому виконанню робіт;
  • простий і легкий догляд — достатньо час від часу чистити поверхню від бруду та снігу.

купити металопрофіль

Крім того, металічний профіль — універсальний матеріал. Він підходить не лише для роботи на даху, але й для будівництва огорожі та виконання обшивки будинку. До мінусів матеріалу варто віднести погану тепло- та звукоізоляцію. Але ці проблеми вирішуються за допомогою використання додаткових матеріалів.

Де купити металопрофіль в Україні

Великий вибір товарів для покрівлі пропонує інтернет-магазин «Світ покрівлі». В онлайн-каталозі представлені варіанти металопрофілю від різних виробників. Зокрема, виробництва Туреччини, Словаччини, Італії, Польщі, Бельгії. Є і вітчизняні вироби. Ціна на товар залежить від товщини і сталі та виду антикорозійного покриття. На вартість впливає і вид полімеру, який використовується для виробництва. Профіль відрізняється по малюнку, який дозволяє зробити оригінальний дизайн даху. Можна також вибрати колір. Один товар може випускатися у 14 відтінках. Серед них: червоний, коричневий, сірий, молочний. Листи не втрачають насиченості кольору під впливом прямих сонячних променів.

Читайте також:  Николай Тищенко и Михаил Майман вскроют криминальные хитросплетения в "Слуге народа"

Замовити товар можна безпосередньо на сайті. Для цього виберіть відповідний варіант, додайте його до «Кошика» та заповніть спеціальну форму. Розрахуватися можна в офісі компанії або банківським переказом.

При купівлі товарів у магазині «Світ покрівлі» діє знижка на виконання монтажних робіт. Крім того, спеціалісти сервісу проводять ремонт дахів та встановлюють вікна для мансарди. Послуга доступна в різних містах України. Дізнатися подробиці можна на сайті або замовивши консультацію технолога компанії. Унікальність магазину — це можливість придбати все, що необхідно для виконання покрівельних робіт в одному місці. В каталозі є додаткові матеріали для дахів: звуко- та теплоізоляція, софіти, системи вентиляції та водовідведення.