У тих, хто вирішив організувати свою власну зону відпочинку і придбати відповідні меблі в спальню, виникає безліч запитань. Хтось шукає готовий гарнітур для купівлі, а хтось робить індивідуальне замовлення меблів на Віяр Базар у спеціалізованих фахівців. В будь-якому разі варто до дрібниць прораховувати розміри, кольорову гамму, дизайн приміщення тощо. Процес не простий, тому декілька порад точно стануться у пригоді.

Порада №1: визначте свої потреби

Перед тим, як починати шукати меблі для спальні, визначте свої потреби. Розгляньте, скільки місця вам потрібно для спання, яку кількість зберігальних просторів ви хочете мати, і який стиль меблів вам подобається.

Порада №2: виміряйте простір

Важливо визначити розмір своєї спальні, щоб знати, які меблі підійдуть до цього простору. Виміряйте ширину, довжину та висоту кімнати, щоб мати ясну картину про те, які меблі підійдуть.

Порада №3: обирайте габарити пропорційно

Дуже важливо при розрахунку кількості меблів і її розмірів не помилитися із габаритами. Не забувайте, що головне в спальні – це ліжко для відпочинку. Воно має бути по розміру і зручним. Все інше варто планувати, виходячи із кількості вільного місця і потреб власника у місцях для сховища.

Порада №4: меблі мають бути функціональними

Не варто захаращувати простір зайвими не функціональними предметами. У сучасних приміщеннях часто наявний дефіцит вільного місця, тому для раціонального наповнення є кілька способів:

  • висувні механізми та системи зберігання дуже вдало працюють для економії простору. Придбайте ліжко з шухлядами під матрацом, нішею за узголів’ям для зберігання постільної білизни та сезонних речей;
  • стаціонарні полиці, модульні стелажі, шафи-купе, декоративні кошики, меблеві пантографи, місткі пуфи – все це допоможе раціонально розмістити та зберігати речі;
  • меблі-трансформери – чудовий варіант для малогабаритних приміщень. Таким може бути ліжко, стіл, диван чи комод;
  • використовуйте модульні меблі. Вони є функціональними і дають можливість створювати новий вигляд кімнаті переставлянням чи додаванням нового модулю.
Читайте також:  Чудовий сервіс квітів з доставкою, який дарує хороший настрій

Якщо важко зробити вибір серед готових рішень, можна звернутися до порталу «ВіЯр-Базар» з індивідуальним проєктом на замовлення.

Порада №5: обирайте екологічні матеріали

Екологічність – одна з головних вимог до спальних меблів, адже в цій кімнаті проходить майже третина життя. Від 6 до 8 годин на добу, ба більше, людина тісно контактує з ліжком і іншими атрибутами. Тому не варто довіряти меблям, виготовленим із дешевих матеріалів, оброблених сумнівними лаками і пофарбованими невідповідними фарбами.

Порада №6: притримуйтесь стилю

Розгляньте свій особистий стиль та те, що підходить до дизайну вашої кімнати. Якщо ваш декор більш сучасний, вам можуть підійти меблі з гладкою поверхнею та мінімалістичним дизайном.

Порада №7: зверніть увагу на зручність

Оскільки спальня – це місце для спання та відпочинку, важливо вибирати меблі, які будуть зручні та комфортні. Випробуйте м’якість матраца, стійкість ліжка, відсутність скрипу та якість матеріалів, що використовуються в кріслах та інших предметах.

Порада №8: створюйте заспокійливу кольорову гаму

Кольори впливають на людину, створюючи настрій, психоемоційний стан. Тому правильними відтінками для спальні будуть заспокійливі і послаблючі, такі, що налаштовують на релакс і продуктивний сон. Надайте перевагу зеленим, бежевим, синім та рожевим відтінкам.

Створювати власний світ завжди цікаво і відповідально, особливо це стосується спальні. Тож власною фантазією і скориставшись порадами, можна вдало підібрати меблі для теплого та затишного куточка.