Майже кожен хоча б раз мав потребу швидко отримати гроші для розв’язання нагальних питань. Кредит у банку не завжди є вдалим варіантом, оскільки там рішення можуть ухвалювати декілька днів. У ситуаціях, коли фінанси потрібні оперативно, є можливість звернутися до мікрофінансових організацій (МФО). Вони надають мікропозики приватним особам на спрощених умовах, а час розгляду заявок часто становить менше години.

До МФО з метою отримати мікрокредит у Рівному може звернутися кожен, хто має українське громадянство та вік 18 років і більше. Наявність кредитної історії не обов’язкова, оскільки такі установи більш лояльно ставляться до своїх клієнтів.

Порядок оформлення онлайн-заявки на позику

Насамперед необхідно вибрати надійну компанію-кредитора. Вигідні пропозиції від ліцензованих організацій на сервісі «Мікрокредити» за посиланням https://microcredits.com.ua/mikrokredity-v-rovno заощадять вам час на пошуки. Тут ви одразу отримаєте інформацію про мікрокредити від різних МФО, зможете порівняти умови та вибрати оптимальний для себе варіант. Суттєво збільшити шанси на отримання позики можна, якщо одночасно подати 3 чи більше заявок. Оформлення заявки на кредит через сайт – це зручно, швидко та просто. Здебільшого для цього достатньо підтвердити свою особу та вказати бажану суму й термін позики.

Завдяки доступу до бази кредитних історій рішення про надання мікрокредиту ухвалюється протягом лічених хвилин. Позичальник оперативно отримує інформацію про це та може скласти договір теж онлайн. У цьому випадку гроші надходять безпосередньо на вказану в договорі банківську картку.

Переваги мікрокредитування для приватних осіб

МФО не просить підтвердити документами спроможність позичальника повернути кредит. Отримати таку позику можуть безробітні, студенти, пенсіонери тощо. Зазвичай схвалення отримують 90-95% заявок. Попит на мікрокредити є завжди, бо його оформлення до того ж:

  1. потребує мінімум документів і бюрократичної тяганини;
  2. відбувається швидко – в онлайн-режимі може бути достатньо 1-2 годин;
  3. не передбачає оприлюднення інформації, на що вам потрібні гроші.
Читайте також:  Охочих працювати в iGaming стає все більше - аналітики назвали ключові професії індустрії азартних ігор

Головне – вчасно та в повному обсязі сплачувати передбачені договором суми. У випадку виникнення непередбачених несприятливих обставин важливо узгодити з компанією-кредитором умови повернення коштів, наприклад, оформити збільшення крайнього терміну виплат. Повторне надання мікрокредиту клієнтам із позитивною історією у конкретній мікрофінансової організації відбувається ще швидше, ніж перша позика.