На Львівщині школярі повертаються на навчання -

Олег Паска Фото: Передкарпатська прадва

Очне навчання відновлюють для усіх класів Львівської області

Від завтра, 26 квітня, учні шкіл Львівської області повертаються до очного навчання. Йдеться не лише про учнів 1-4 класів, а й усіх решта.

Про це Тvoemisto.tv зазначив директор департаменту освіти і науки ЛОДА Олег Паска, пише .

За його словами, це стало можливим через те, що від завтра Львівщина переходить у «жовту» зону карантинних обмежень.

«З понеділка учні шкіл, відповідно до порядків, що затверджені у школах на випадок потрапляння у жовту зону, перейдуть з віддаленого на очне навчання, в окремих закладах на змішане та зможуть відчути радість живого спілкування в процесі навчання», – каже Олег Паска.

Скільки шкіл і які саме навчатимуться за змішаною формою, стане відомо у понеділок-вівторок.

«Це залежить від ситуації із захворюванням на коронавірус в окремій школі. У кожному випадку рішення ухвалюється на місці, виходячи з тих умов, що склалися в закладі освіти», – наголосив співрозмовник.

Освітянин дуже сподівається, що саме у такому форматі вдасться цей навчальний рік завершити.

«Зважаючи на зусилля, завдяки яким досягнуто цього стану, прошу усіх дотримуватися відповідних заходів безпеки, щоб учні та студенти могли успішно, без переходу на віддалене навчання, завершити навчальний рік. Будьмо відповідальними», – зазначив Олег Паска.

Нагадаємо, державна комісія прийняла рішення скасувати на території Львівської області обмеження червоної карантинної зони.

Регіон стане «жовтим» з опівночі 26 квітня, повідомив у своєму Телеграмі міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов. За словами міністра, таке рішення прийняли на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 25 квітня.

Читайте також:  ABC NEWS: ТРАМП ОГОЛОСИТЬ ПЛАН ПРОДАЖУ УКРАЇНІ ПРОТИТАНКОВОЇ ЗБРОЇ

Коментарі

Позначки: Львівська область, навчання, паска, школярі