Наталія Свєрлова – номінант “Волонтерської премії – 2017” від Євромайдан SOS

Волонтерська премія Євромайдану SOS 2017
Час читання:1 Хвилин, 9 Секунд

Відома волонтер Наталія Свєрлова стала номінантом “Волонтерської премії -2017” від Євромайдан SOS

Коли Наталя чогось торкається – це оживає. Для проведення реабілітації важкопоранених Наталія зробила неймовірне, вона добилася, щоб в Україні також був свій реабілітаційний центр, з якісним обладнанням та гарними спеціалістами. Саме завдяки її надможливостям в Клевані зробили такий центр. Наталія туди стягнула все можливе від колясок до необхідного обладнання в цей центр. В центрі є не лише гарне медичне обладнання, а й басейн з підйомник, передали німецькі реабілітологи, з його допомогою опускають бійця в воду і той має змогу плавати.

Коли почалася війна і почали привозити поранених в Центральний військовий госпіталь, Наталя зайнялась допомогою важкопораненим. Вона була волонтером в госпіталі, але її цікавило питання: ось хлопців виписують, а далі що? Адже з початку бойових дій на сході, наша медицина не була готова до такої кількості поранень і в Україні не було якісної реабілітації.
Наталія Свєрлова
Наталія вирішувала ці проблеми: запрошувала на консультації лікарів, займалася вирішенням побутових питань бійців, що потрапляли в госпіталь. Наталя розуміла, що половина успіху проведеної операції залежить від належної реабілітації після неї. Тож, для того, щоб забезпечити належну реабілітацію пораненим, Наталії довелось прикласти багато зусиль, щоб зламати стереотипи і стіни нерозуміння та байдужості чиновників і змусити їх створити реабілітаційний центр. Наталя – людина-локомотив, що може зрушити з мертвої точки будь що.

Нагородження «Волонтерською премію – 2017»  відбудеться 30 листопада 2017 року у міжнародному конгрес-центрі “Український дім” у Києві

– Євромайдан SOS

0 0
Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleppy
Sleppy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%
Читайте також:  В Україні побудують екодуки – переходи понад дорогами для диких тварин
Social profiles