отель Nyvky Plaza Київ вул Маршала Гречко Київ

Столичний готель “Nyvky Plaza” та його власник депутат КМДА від “свободи” Ігор Мірошніченко  знову потрапляє в центр уваги, але в цей раз уваги з боку державних органів – незаконну забудову “Nyvky Plaza” та протизаконну діяльність її власника свободівця Ігора Мірошніченко перевірятимуть ГПУ, НАБУ, Нацполіція та КМДА.Від працівника юридичного департаменту КМДА надійшла інформація, що на депутата Київської міської ради від ВО “Свобода” Мірошниченко Ігора Михайловича поступила Заява, що до вчинення останнім численних порушень чинного законодавства України та вчинення кримінальних правопорушень, які завдали значної шкоди державі.

У Заяві йде мова про незаконні забудови депутата Мірошніченка, несплату податків, шахрайство з документами та його декларацію, в якій відсутні як рухоме так і нерухоме майно.

“В нашій компетенції – перевірка вказаної у заяві забудови за адресою м. Київ, вул. Маршала Гречко,5, готель “Нивки Плаза”. Якщо збудова виявиться незаконною, вона підлягатиме зносу, а власник відшкодовуватиме державі збитки. На даний час власник забудови ненадав до департаменту жодного документу. Що до іншої інформації, наданої у Заяві – це компетенція НАБУ, ГПУ та інших органів, до яких заявник, як ми бачимо також звернувся” – прокоментували у юрдепартаменті КМДА

Заява

Мені, …………, стало відомо про численні порушення депутатом Київської міської ради від ВО «Свобода» Мірошниченком Ігорем Михайловичем чинного законодавства України, вчинення кримінальних правопорушень, які завдали значної шкоди державі.

Мірошниченко І.М. завжди відкрито заявляв, що є власником готелю «Nyvky Plaza» (сайт готелю http://www.nyvkyhotel.com/ua/). Зокрема в 2014 р. в інтерв’ю Каті Осадчій під час зйомок програми «Світське життя» з Катериною Осадчою він повідомив, що вів готельно-рестранний бізнес, яким займається його дружина, зокрема сказав, що це готель «Nyvky Plaza» на Нивках, який всі знають (посилання на відео: https://m.youtube.com/watch?v=kO2Ld4zUHXM)

Я виявив, що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно інформація щодо будівлі за адресою: м. Київ, вул. Маршала Гречка, 5 (адреса зазначена на сайті готелю «Nyvky Plaza») відсутня.

На сайті «Публічна кадастрова карта України» я знайшов земельну ділянку, на якій розташований готель «Nyvky Plaza», встановив, що вона має кадастровий номер 8000000000:91:444:0018, адресу м. Київ, вул. Ананасна, 2, та виявив, що цільовим призначенням земельної ділянки є: землі сільськогосподарського призначення, вид використання: для ведення садівництва.

Читайте також:  В Севастополе горела ТЭС, на которой установлены турбины Siemens (ВИДЕО)

Оскільки Мірошниченко І.М. позиціонує себе борцем з незаконними забудовами, мій адвокат Балабон В.О. за моїм дорученням звернувся до державних органів з адвокатськими запитами, з метою встановити, чи дотримався Мірошниченко І.М. вимог законодавства під час будівництва та введення експлуатацію свого готелю. Зокрема, адвокатські запити були направлені до Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції у             м. Києві, Департаменту земельних ресурсів Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Подільську районну в місті Києві державну адміністрацію,  Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 

На запити моїм адвокатом Балабоном В.О. були отримані відповіді, що свідчать про порушення Мірошниченком І.М. чинного законодавства. Зокрема:

  • Департамент земельних ресурсів надав відповідь від 03.07.2018 р. № 057027-14073 про те, що земельна ділянка площею 0,0608 га на вул. Ананасній, 2 (садове товариство Будівельник) у Подільському районі м. Києва, кадастровий номер 8000000000:91:444:0018 має цільове призначення: для ведення садівництва.
  • Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) надав відповідь від 10.07.2018 р. № 055-8840 про те, що містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки  на вул. Ананасній, 2 у Подільському районі м. Києва, кадастровий номер 8000000000:91:444:0018, не видавались.
  • Департамент державної архітектурно-будівельної інспекції у м. Києві надав відповідь від 10.07.2018 р. № 055-8840 про те, що Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у м. Києві був виданий Дозвіл на виконання будівельних робіт № 1046-Пд/III від 22.12.2008 р. на виконання будівельних робіт із будівництва садового будинку за адресою: вул. Ананасна, 2 (садове товариство Будівельник) у Подільському районі м. Києва, відповідно до якого будівництво садового будинку повинно було бути закінчено до 31.03.2009 р. та в цей строк садовий будинок повинен був бути введений в експлуатацію.

Проте у листі Департамент державної архітектурно-будівельної інспекції у м. Києві повідомив, що в Департаменті відсутня інформація щодо видачі (реєстрації) документів, які свідчать про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкту за вищевказаною адресою.

  • Подільська районна в м. Києві державна адміністрація надала відповідь від 26.07.2018 р. № 106-6990 про те, що Подільською районною в місті Києві державною адміністрацією розпорядження про присвоєння поштової адреси вул. Маршала Гречка, 5 не видавалось.
  • Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) надав відповідь від 26.06.2018 р. № 050/08-4522 про те, що на даний час договори пайової участі по об’єкту будівництва на вул. Маршала Гречка, 5 (кадастровий номер земельної ділянки 8000000000:91:444:0018, адреса земельної ділянки: м. Київ, вул Ананасна, 2) не укладались, пайові кошти на створення і розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва до міського бюджету не перераховувалися, довідки про виконання умов пайової участі або про відсутність зобов’язання по сплаті пайової участі не надавалися.
Читайте також:  Законопроєкт про реєстрацію собак і котів: «схематоз» чи добра справа?

Вищевказана інформація свідчить про самовільне будівництво Мірошниченком І.М. будівлі готелю на самовільно зайнятій для будівництва земельній ділянці, яка призначена для вирощування саду, а не для будівництва нежитлової будівлі, без дозвільних документів на будівництво нежитлової будівлі готелю, та експлуатацію будівлі як готелю в ході господарської діяльності, без отримання дозвільних документів на введення в експлуатацію, що становить загрозу для життя та здоров’я людей, які зупиняються у готелі «Nyvky Plaza», про завдання збитків державі у зв’язку з несплатою пайового внеску на створення і розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

 

Крім цього, у жодній із щорічних декларацій, що подавались  Мірошниченком І.М. як особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, не декларувався готель «Nyvky Plaza», ні як об’єкт нерухомості, належний Мірошниченку І.М. чи членам його сім’ї, ні доходи від його готельно-ресторанного бізнесу, хоча він відверто заявляє про ведення ним цього бізнесу та отримання доходів від нього. Також у тому ж інтерв’ю Катерині Осадчій (https://m.youtube.com/watch?v=kO2Ld4zUHXM) Мірошниченко І.М. заявляє, що йому належить автомобіль BMW 5 серії, який у жодній з щорічних декларацій ним не декларувався.

Також у інтерв’ю 112 каналу в листопаді 2015 р. колишня дружина Мірошниченка І.М. заявляла, що у нього залишилась дача з двома будинками (https://ua.112.ua/kryminal/druzhyna-miroshnychenko-rozpovila-svoiu-versiiu-pobyttia-eks-nardepa-270655.html), які також у жодній з щорічних декларацій ним не декларувалась.

 

Таким чином, Мірошниченком І.М. вчинені кримінальні правопорушення, передбачені ст. 1971 Кримінального кодексу України: Самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво,                     ст. 275 Кримінального кодексу України:  Порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд, ст. 3661 Кримінального кодексу України: Декларування недостовірної інформації

Читайте також:  Пашинскому отрубят руки?

 

У зв’язку з вищевикладеним,

ПРОШУ:

 

  1. Внести до ЄРДР відомості про вчинення Мірошниченком І.М. кримінальних правопорушень, передбачених ст.ст. 1971, 275, 3661 Кримінального кодексу України.

«24» вересня 2018 року

……………

 

Нагадуємо, ще у 2014 році декілька джерел повідомляли, що готель “Nyvky Plaza” – це бордель, у якому Ігор Мірошніченко організував послуги елітного секс-ескорту для vip-клієнтів.

 

депутат Свобода Ігор Мірошніченко КМДА

депутат Свобода Ігор Мірошніченко Генеральна Прокуратура

депутат Свобода Ігор Мірошніченко НАБУ Національна поліція

депутат Свобода Ігор Мірошніченко хабар корупція злочин