НВО «Практика» розсекретить нові зразки бронетехніки власного виробництва

Науково-виробниче об’єднання «Практика» підготувало до демонстрації на ХІІІ Міжнародній спеціалізованій виставці засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання «Зброя та безпека» нові зразки бронетехніки, які раніше в Україні не виготовлялись.

 

 

На виставкових площах у понад 500 м2 НВО «Практика» представить більше 10 зразків броньованої техніки, що різняться між собою призначенням, класом балістичного захисту та функціональним обладнанням. Виставкові зразки повністю відповідають тактико-технічним вимогам, що висуваються Міністерством оборони України та Міністерством внутрішніх справ України, пройшли комплекс випробувань від заводських до державних, у тому числі в зоні проведення антитерористичної операції.

Серед таких зразків: бронеавтомобіль “Козак 2”; бронеавтомобіль “Козак 3”; легкий бронеавтомобіль для спецназу “Козак 5”; легкий бронеавтомобіль “Козак 4”; броньований санітарний автомобіль; броньований МАЗ-6317.

Проте вигляд, можливості та детальні тактико-технічні характеристики найновіших розробок НВО «Практика» поки що «засекретило». Знайомство з цими новими зразками стане приємною несподіванкою як для фахівців, так і для пересічних відвідувачів виставки.

Йдеться щонайменше про чотири нові машини. А саме:
– десантний бронеавтомобіль “Козак 2M-Д” (призначення: диверсійні дії в тилу противника; перевезення особового складу та вогнева підтримка);
– розвідувальний бронеавтомобіль “Козак 2M-Р” (призначення: розвідка, цілевказання артилерії, зв’язок та координація дій);
– бронетранспортер «Отаман 8х8» (призначення: перевезення особового складу: вогнева підтримка; мінометна вогнева підтримка; зв’язок та координація дій);
– бронетранспортер «Отаман 6х6» (призначення: перевезення особового складу; вогнева підтримка; артилерійська вогнева підтримка).

defence-ua.com