Готуючись до ремонту або обставляючи нову квартиру, рано чи пізно настає час вибору дверей. Ви не знаєте, з чого почати і на що звернути увагу, купуючи їх? Нічого страшного – як підібрати двері, які ідеально підійдуть до Вашого домутакі,наприклад як якісні міжкімнатні двері двері Папа Карло

.
Здавалося б, двері – один з основних елементів інтер’єру. При цьому, як підтверджують відгуки продавців, мало хто з покупців усвідомлює, що двері – це не тільки стулка!

Правда, більшість клієнтів тільки в салоні дізнаються, що при замовленні дверей у комплекті необхідно вибрати: модель дверного полотна, тип дверної коробки (широко відома як коробка) і дверну ручку. Також важливі додаткові аксесуари (наприклад, патентована вставка) і деталі, такі як тип вентиляції у дверях ванної або малюнок скла. Тому вже на етапі перегляду каталогів варто звернути увагу на те, що ми отримуємо у вартість обраних нами дверей, а за що доведеться доплатити.

Припустімо, я тільки починаю будівництво або ремонт будинку. Про що слід пам’ятати, шукаючи ідеальні двері?

На вибір дверей в першу чергу буде впливати їх призначення, тобто встановлюватися вони будуть зовні або всередині будинку. При покупці обох важливі абсолютно різні технічні параметри. Почнемо з основного: зовнішні двері є вхідними в будівлю, а міжкімнатні — це і вхідні двері в квартиру, і міжкімнатні двері, що розділяють окремі кімнати.

Отже, почнемо з зовнішніх дверей – які параметри є ключовими при їх виборі?

Розумний вибір вхідних дверей дуже важливий, оскільки вони безпосередньо піддаються впливу таких елементів, як дощ, сонце та вітер. Тому варто звернути увагу на обробку поверхні дверей і використовувану систему ущільнення. Зовнішні двері також є важливим тепловим бар’єром, захищаючи домочадців від перепадів температури на вулиці. Тому, обираючи такі двері, перевіряйте коефіцієнт теплопередачі Ud, підтверджений виробником відповідним сертифікатом – чим менший коефіцієнт, тим краще.

Які двері для ванної кімнати вибрати? Я припускаю, що тут правила дещо інші, ніж для кімнатних дверей?

У випадку з дверима для ванної кімнати інтимність є найважливішою. Вибираючи конкретну колекцію, зверніть увагу на ступінь скління та рішення, що забезпечують достатню вентиляцію. Якщо у ванній кімнаті встановлена ​​газова плита, то також необхідно забезпечити достатню циркуляцію повітря – тут рекомендується використовувати вентиляційну решітку. Якщо ми не використовуємо цей тип опалення, ми можемо вибрати інші рішення: гільзи, вентиляційний виріз або вентиляційний зазор. У ванній кімнаті чи холі – особливо, коли їх площа невелика – варто подумати про оснащення дверей дзеркалом, завдяки якому ми оптично збільшимо кімнату. Дзеркало можна використовувати як з одного, так і з обох боків стулки.

Читайте також:  Макс Назаров (Диордица Назар Русланович) - ватная мразь и пропагандон называющий себя журналистом

Що робити, якщо я живу в багатоквартирному будинку? На що звернути увагу при покупці вхідних дверей в квартиру?

Завдяки широкому асортименту Порта дозволяє регулювати колір з порогу – міжкімнатні вхідні двері , наприклад, для квартири в багатоквартирному будинку, можна замовити в тому ж шпоні, що і міжкімнатні двері, це також варто враховувати. дерев’яні двері. З іншого боку, якщо оцінити функціональність: немає необхідності захищати від дуже низьких температур, оскільки вони не піддаються (в) погоді, як зовнішні двері. Вхідні двері мають гарантувати нашу безпеку, тому варто поцікавитися, чи обрані нами двері є протизламними (часто вони лише укріплені). Вибираючи такі двері, керуйтеся банальним правилом – чим вище клас протизламності, тим краще. Безпека – це не тільки захист від непроханих гостей. Деякі додаткові параметри, наприклад, вогнестійкість, можуть врятувати нам життя.

Моя квартира примикає до виходу з під’їзду, тому весь день я чую розмови сусідів і звуки з під’їзду. Чи можу я щось з цим зробити?

Повністю заглушити квартиру не вийде, наприклад, коли акустичні параметри стін недостатні. Однак, щоб отримати певний комфорт, варто інвестувати в двері з ізоляцією не менше 32 дБ – це стандарт для вхідних дверей. Для людей, яким важливий підвищений комфорт, ідеальним рішенням стане колекція вхідних дверей із звукоізоляцією 36 дБ. Завдяки такому рішенню ми ідеально заглушимо не тільки звуки, що доносяться ззовні, але й забезпечимо інтимність повсякденного життя всередині квартири.

Вхід до нашої квартири вже огороджений, тепер на черзі двері в квартирі, що розділяють окремі кімнати. Які аспекти тут є ключовими?

Вибираючи двері в кімнату , необхідно враховувати три аспекти: звукоізоляцію, скління і тип замка. Коли нам важливо заглушити приміщення і максимально його затемнити, вибирайте повні моделі (без скління), приділяючи додаткову увагу конструкції дверей і відповідному наповненню. Повноцінні дверні полотна з панельною конструкцією, наповненою ДСП (суцільною або перфорованою), найкраще заглушать кімнату сплячого малюка, а з кімнати підлітка, який відкриває для себе рок-музику, випустять в квартиру найменше децибел. Ідеальну звукоізоляцію також гарантує вибір каркасних стулок – вони не мають наповнення, їх конструкція складається з горизонтальних і вертикальних рейок, з’єднаних між собою, як пазли.

Читайте також:  Как писать тексты на сайт на разные темы

Ще чув про поділ дверей на фальцеві та нефальцеві. Які з них краще?

Все залежить від індивідуальних переваг. Любителі сучасних, мінімалістичних форм найчастіше вибирають нефальцеві двері , а ті, хто цінує класичні рішення, частіше вибирають фальцеві двері . У фальцевих дверей петлі завжди будуть видні – тому зверніть увагу на їх колір і обробку (матова або глянцева). Ми також повинні переконатися, що петлі та ручка відповідають кольору та стилю. У нефальцевих дверях використовуються петлі, які повністю ховаються в рамі, а поверхня полотна знаходиться врівень з рамою.

Власне, щодо дверних коробок, який у нас тут вибір?

На ринку є фіксовані та регульовані рами. Чим вони відрізняються? Перш за все ціною, зовнішнім виглядом і можливостями, які вони нам пропонують. Стаціонарна дверна коробка на фальцевих полотнах є більш дешевим рішенням, але ми купуємо її на строго визначену товщину стіни – в Porta пропонуємо 60 і 100 мм. Регульована дверна коробка дозволяє ідеально підігнати дверну коробку до товщини стіни, наприклад, у випадку міжкімнатних дверей, дверна коробка може бути обрана в декількох діапазонах, починаючи від 75 мм і закінчуючи 300 мм і більше. У кожному обраному діапазоні можна регулювати в межах 20 мм – товщина стінки може бути, наприклад, 78 мм, 122 мм або 244 мм. Регульована дверна коробка доступна для дверних полотен з фальцем або без нього. Новинка на ринку дверні коробки,

Гаразд, припустімо, що я вже маю достатньо експертних знань щодо різних технічних деталей вибору дверей. Мене турбує ще один важливий аспект, а саме функціональність.

Кожен інтер’єр вимагає індивідуального підходу, ми це розуміємо як виробники, тому пропонуємо одностулкові та двостулкові двері, найпопулярніші відкидні та розсувні. Вибираючи крило для конкретної кімнати, давайте перевіримо проходи в квартирі і розглянемо, як відкриваються двері – всередину або назовні кімнати, вліво або вправо. Ви напевно задалися питанням, як визначити сторону дверей? Дуже просто: стаємо біля стулки так, щоб вона відкривалася для спостерігача, і коли петлі (видимі чи приховані) праворуч – двері справа. Так само ліве крило є одним цілим з петлями з лівого боку. Також слід пам’ятати, що двері повинні відкриватися на порожню стіну, вони не можуть загороджувати вимикачі світла,

Читайте також:  Что нужно знать о Тесла?

Які квартирні двері вибрати, якщо потрібні нестандартні рішення? Наприклад, ми хочемо облаштувати якомога більше простору в маленькій квартирі-студії?

Там, де економія простору особливо важлива, ми можемо використовувати зламані двері або розсувні двері в стіні чи внутрішньостіновій системі). Дуже ефективна внутрішня система – вся конструкція обшивається гіпсокартонною стіною, тому двері просто «ховаються» в стіні. Складні двері найчастіше використовуються у вбудованих шафах і шафах-купе.

Я знаю, що на ринку є дуже широкий вибір кольорів і шпону, але я хотів би, щоб мої двері були єдиними в своєму роді. Я хочу вплинути на кожну деталь від початку до кінця. Це взагалі можливо?

Персоналізація продукту останнім часом стала однією з дуже яскравих тенденцій у роботі з деревом.