Чи то для щоденних поїздок на роботу, чи то для розваг на вихідних, чи то для першого досвіду без L-образних пластин, це простий, але яскравий, мотоцикл – практичний, легкий в управлінні, швидкий та дивовижний.

Йому не бракує потужності на повсякденних дорогах або врівноваженості на поворотах, і CB500 2021 продуманий до дрібниць, що дає змогу зрозуміти, що Honda справді піклується про своїх клієнтів.

Основні моменти:

  • Готовий для середньої ваги A2;
  • Низькі експлуатаційні витрати, відмінна якість збірки.

Якість їзди та гальма

Комфортний під час тривалої поїздки, а завдяки висоті сидіння всього 785 мм та пружній підвісці, більшості буде легко зафіксувати ноги на місці під час зупинки.

Нове зчеплення з прослизанням і допоміжним зчепленням є найменшим з усіх, що коли-небудь встановлювалися на Honda, і на 45% легше на важелі. Передачі тепер мають дев’ять менших “собачок” замість шести для більш плавного перемикання.

Вилка Showa має нові прогресивні пружини, а також новий однотрубний задній амортизатор. Якість їзди та загальний баланс на висоті, і CB500F вдається зберігати самовладання при сильному натисканні на газ. Шини Michelin Pilot Road 5 добре тримають дорогу як на мокрому, так і на сухому покритті.

Однодискове переднє гальмо є дружнім і не змусить вас перекочуватися через бар’єри, коли ви смикаєте за важіль, але гальмівна сила є там, де вона дійсно потрібна, особливо якщо ви також натискаєте на заднє гальмо. Новий насос ABS має менш нав’язливі налаштування і автоматично блимає попереджувальними сигналами, коли починає блокуватися.

Двигун

Технічні характеристики Honda CB500F кажуть, що потужність залишається на рівні 47 к.с., що відповідають ліцензії A2, але під цією стелею знаходиться киплячий казан з бурчанням … відносно кажучи, звичайно. Приріст потужності та крутного моменту на 4% відбувається за рахунок нових фаз газорозподілу впускного кулачка, більшого повітряного блоку та прямих впускних трактів.

Читайте також:  Лікування раку передміхурової залози

Додатковий приріст потужності в середньому діапазоні підсилюється новою картою, яка трохи менш “топова”, ніж у CBR500R 2019 року, а також зниженням ваги на 2 кг завдяки легшим шестерням та підрамнику, меншій батареї, насосу ABS та тоншому пластику.

Ширший, більш сприятливий розподіл потужності дає паралельний двоциліндровий двигун відчуття більшого мотоцикла, але його подача та м’яке підхоплення дросельної заслінки змусять позеленіти від заздрощів навіть Блейд. Нові гонщики відчують себе відразу як вдома, але він також вразить тих, хто просто хоче легкий, веселий мотоцикл.

У 2021 році двигун CB500F модернізовано до стандарту Євро5.

Якщо вам потрібна машина, щоб просто їздити і насолоджуватися, незалежно від випадку, CB500F не розчарує.