Сьогодні, 22 жовтня, завершуються стратегічні командно-штабні навчання «Рубіж – 2016». До проведення навчань під керівництвом начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженка залучалися органи військового управління стратегічного та оперативно-стратегічного рівня, а також визначені військові частини (підрозділи) усіх компонентів Збройних Сил України.
Зокрема, вчора на полігоні «Дівички», що на Київщині відбулась практична фаза – тактичні навчання з бойовою стрільбою самохідних та гаубичних артилерійських підрозділів. Артилеристи успішно виконали низку вогневих вправ зі знищення та подавлення взводних опорних пунктів противника.
– Вперше за роки Незалежності України до навчань залучено співробітників спеціалізованого науково-дослідного центру Збройних Сил України з метою аналізу результатів та визначення ступеню ураження цілей при різних видах обстрілу. Науковці визначать методи максимального вогневого ураження при мінімальних витратах боєприпасів, – повідомив командувач Ракетних військ і артилерії – заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор В’ячеслав Горбильов.
Як зазначив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко, мета досягнута, після опрацювання результатів навчань, буде узагальнено отриманий досвід та впроваджено у військах і навчальних закладах.

Віктор Муженко:

З цікавого, учора в рамках навчань “Рубіж-2016” провели експеримент щодо підвищення ефективності артилерії.
Мета була досягнута: при зменшенні витрати боєприпасів ми покращили влучність! Український розвідувально-ударний комплекс в дії!
Після опрацювання результатів навчань, буде узагальнено отриманий досвід та впроваджено у військах і навчальних закладах. “Боги війни” як завжди на висоті!