Українська компанія INFOCOM LTD Total Automation під час міжнародної виставки «Зброя та безпека-2016» вперше представила бойову роботизовану платформу «Ласка».

 
«Ласка» може бути виконана в двох варіантах рухомому FP01 та стаціонарному MP01. Рухома бойова платформа може встановлюватися на рухомі об’єкти для виконання завдань патрулювання місцевості, спеціальних розвідувальних операцій, тощо.

 

Стаціонарна платформа “Ласка” FP01

Натомість стаціонарна платформа може використовуватися для охорони важливих державних об’єктів, кордонів, військових частин тощо. До складу платформи входять – ПКМ калібру 7,62 мм, блок оптики (дві камери, тепловізер (опціонально), лазерний далекомір), система управління (крокові двигуни, драйвери крокових двигунів, контролер, PC-box, модулі радіозв’язку), ящик для патронів, автономне живлення (акумулятор на 48 годин). Управління бойовим модулем здійснюється по проводам на відстані до 300 метрів, бездротово по радіоканалу до 100 м + відео смартфон WI-FI, бездротово з використанням планшету через WI-FI на відстані до 300 м та за допомогою AirMax Ubiquiti до 5 км.

pult

Пульт управління стаціонарної платформи “Ласка” FP01та базі планшету

Дальність виявлення цілей становить 1100 метрів. Дальність ураження до 1000 метрів. Швидкість повернення поворотної платформи становить 60 град/сек. При цьому маса FP01 складає 120 кг, а МР01 – 70 кг.

Під час виставки було представлено експериментальний зразок, яким вже цікавляться вітчизняні силовики.

defence-ua.com