Ніякого підвищення бути не може оскільки Кремль не планує збільшувати розходи на бойовиків, а навпаки їх скорочує.

РФ явно «зливає» недореспубліки, що виразилося у суттєвому скороченні його фінансування. Усе це відобразилося на зниженні рівня морально-психологічного стану, що призводить до небажання продовжувати “службу”, фактів дезертирства, самовільного залишення частин і вчинення інших злочинів.

Спільно раніше повідомляв про те, як за одну добу «пропало» 7 «співробітників МВС ЛНР», які вважаються дезертирами.

Також розшукувались 10 «військовослужбовців»-дезертирів «100-й ОМСБР РГ 1-го АК ДНР», які залишили свій підрозділ зі зброєю.

Значно зросла кількість злочинів – пограбувань та вбивств.

Бойовики грабують та вбивають місцевих мешканців та російських військових. Про подібні випадки Спільно вже повідомляв.

Гучного розголосу отримав випадок вбивства бойовиками зам-командувача 2-го армійського корпусу армії РФ за те, що той вирішив провести інвентаризацію.

Різке підвищення невдоволення спостерігається серед військовослужбовців “внутрішніх військ ДНР” через заборгованість по заробітній платні, яка становить близько 3 млн рос. рублів.

Лідирує за кількістю дезертирств «ОАБР» “Кальміус”.

Нестача грошей штовхає бойовиків на злочини.

Спільно писав про випадки мародерства, а також збройного пограбування військових складів, в т.ч. з летальним результатом.

26 вересня ц.р. в м. Донецьк здійснено озброєне пограбування продовольчих складів 1 АК (Донецьк) ВС РФ, в результаті якого загинули двоє військовослужбовців окремого комендантської полку корпусу, викрадено два автомата, а також близько 800 кг. м’ясних консервів та інших продовольчих продуктів.

У скоєнні цього злочину підозрюються військовослужбовці 5 окремої мотострілкової бригади (Макіївка) 1 АК (Донецьк) ВС РФ, в т.ч. начальник їдальні Кондрашов Сергій Сергійович (10.12.1990 р.н.) та водій роти матеріального забезпечення кам’яного Володимир Володимирович (20.12.1988 р.н.).

27 вересня ц.р., під час спроби пограбування місцевих жителів н.п. Комунаровка і скоєнні збройного опору, співробітниками російської військової комендатури Донецька був затриманий військовослужбовець 1 мотострілецького батальйону 5 окремої мотострілкової бригади (Макіївка) 1 АК (Донецьк) ВС РФ Шіряйкін Олег Володимирович (07.07.1985 р.н.) в повному бойовому спорядженні і озброєний автоматом з підствольним гранатометом.

Читайте також:  Донецк уже 7 часов взрывается и горит военная база. Местные в шоке!

З метою зниження невдоволення серед членів НЗФ “очільники ДНР” вкотре намагаються обдурити своїх бойовиків, черговою обіцянкою про підвищення заробітної плати з 1 січня 2017 р. яка за попередніми підрахунками становитиме близько 25 тис. рос. руб.

Аналогічні проблеми спостерігаються і в НЗФ т.зв. ЛНР. Там через невдоволення рівнем матеріального забезпечення 22 вересня бойовики вбили заступника командира “2-го АК” полковника ЗС РФ Орлова. Ця подія набула значного розголосу, чим привернула увагу військового керівництва РФ. За фактом вбивства Орлова з РФ до «ЛНР» прибула комісія, до якої ввійшли представники ФСБ РФ, які й проводять службове розслідування.