Не так давно ми писали про “персонажа” – начальника Головного управління ДФС у Львівській області Кондро Ігора Володимировича, який влаштував “аукціон” державних посад.

  Щасливий “лот”, а саме посаду  заступника начальника  ДПІ у м.Червонограді ГУ ДФС у Львівській області за 50 тис. дол. США придбала мешканка м. Червонограду – Полтавець Оксана Анатоліївна

  Всього тиждень нам знадобився, щоб дізнатись хто така Полтавець О.А., та дізнавшись стає зрозумілим, що в країні нічого не змінилося.  Навіть опускаючи відомий усім працівникам ДПІ факт продажу та купівлі посад, що вже є злочином – наша особа взагалі не має права займати цю посаду.

Сонячна Венеція разом з Полтавець Оксаною Анатолієвною

Розповімо детальніше:

  Як усім відомо, зараз в країні проходить очищення влади. Очищення повинно проводитись і в органах Державної фіскальної служби. Але, як ми бачимо, на службі не тільки залишаються прислуги режиму януковича, але й купують керівні посади. Серед таких, на даний час, є призначена на посаду  заступника начальника  ДПІ у м.Червонограді ГУ ДФС у Львівській області Полтавець Оксана Анатоліївна. Дана «славнозвісна» особа з 2010 по 2015 роки займала посаду першого заступника начальника ДПІ у м.Червонограді і контролювала в даній службі роботу відділу, який здійснював документальні перевірки  юридичних осіб.

 Ні для кого у Червонограді та й Львівській області не є секретом мізерні нарахування по таких суб’єктах господарювання м.Червонограда, як СП «Київ-Захід», ТОВ «Галичпродукт», ТОВ «Агро-Інвест», ТОВ «Єврокомерс»,  ТОВ «Дюна», ПП «Євробуд», ТОВ «Євротранс». Нарахування до бюджету (при мільйонних оборотах даних підприємств) були мізерними, а відкати осідали в кишенях, як О.Полтавець так і в керівників податкової служби м.Червонограда. Не витримуючи постійного тиску та поборів з боку ДПІ у м.Червонограді в особі Полтавець.О.А., керівники ТОВ «Єврокомерс» перереєстровують дане підприємство на облік на схід України.

Читайте також:  Поставки, ремонт и восстановление военной техники в 2014-2016 гг. ИНФОГРАФИКА от Генштаба ВСУ

  «Тісні» стосунки, про які відомо майже не всім мешканцям м.Червонограда, з колишнім міським головою Чудійовичем І.І., розв’язували руки Полтавець О. та дозволяли вчиняти свавілля з місцевим бізнесом.

 

Будинок Полтавець за 200 000дол
Будинок Полтавець за 200 000дол, куплений на відкладені за 5 років зарплати. 5років х 12місяців х 4000грн/міс = 240000 грн. При курсі грн/дол у 2015році 1:1 – це і є 200 000дол.

Прийшовши на керівну посаду Полтавець О.А. проживала у м.Червонограді по вул. Шептицького 33а/57. Перебуваючи на посаді першого заступника начальника ДПІ м.Червонограда не тривалий термін, отримуючи заробітну плату державного службовця (близько 3000-4000 грн.), Полтавець О.А. протягом 2010-2015 років швидко викупляє приватний будинок по вул. Кристинопільській, 42 у м.Червонограді де й проживає (на даний час вартість вказаного будинку оцінюється близько 200 000 дол. США). В даному будинку Полтавець О.А. проживає майже 2 роки. В цей же час О.Полтавець не декларує даний будинок у декларації державного службовця, приховуючи даний факт , нібито даний будинок ще не введений в експлуатацію. Підтвердженням факту проживання в даному будинку можуть бути, як квитанції про сплату за спожиті електроенергію, газ так і свідчення сусідів. Крім того, Полтавець О.А. купує двохкімнатну квартиру у м.Львові по вул.Горбачевського, 17а, кв.5. в директора вищезгаданого підприємства СП «Київ-Захід» Корніла В.І. (вартість квартири становить близько 40 000 дол. США). Вищезгадані квартири здаються в оренду громадянам . Але з метою приховування власних прибутків, отриманий дохід від оренди державний службовець Полтавець О.А. не вказує у своїй декларації. Крім цього, вона стає власницею престижних автомобілів Suzuki Grand Vitara, а пізніше Toyota Camry д.н.ВС7833ЕС (куплена в автомобільному салоні- біля 50 000$).

 

 

 

Сирітська хатинка співробітника ДПІ Полтавець О.А.
Сирітська хатинка співробітника ДПІ Полтавець “на потоках”

«Успішне» життя державного службовця Полтавець О.А. мають змогу бачити усі мешканці м.Червонограда. Не бачать цього лише вже нові керівники Державної фіскальної служби Львівської області та керівники відділу по боротьбі з корупцією в даній службі. А відбувається все це через знову ж таки «тісні» стосунки Полтавець О. з «куратором» ДПІ у м.Червонограді з боку відділу боротьби з корупцією Державної фіскальної служби Львівської області  п. Журавльовим Д. Саме останній має “близьки” стосунки з Полтавець О.А. та «відкатами» з Червоноградського бізнесу, не вбачає жодних ознак корупції зі сторони «скромного» державного службовця Полтавець О.А., а навпаки допомагає їй не лише залишатися на прибутковому місці  заступника, а й вирішувати питання стати найближчим часом керівником даної служби в м.Червонограді.

Читайте також:  ОБЕРЕЖНО, ПРОРОСІЙСЬКИЙ РЕЛІГІЙНИЙ ЕКСТРЕМІЗМ!

 Виникає питання, як державний службовець Полтавець О.А. змогла пройти люстрацію, хто проводив таку «сумнівну» люстрацію, для чого потрібна була уся боротьба з повалення режиму Януковича, якщо при владі і надалі залишаються особи, які оббирали бізнес при даному режимі і продовжують це робити в даний час, сподіваючись ще й на підвищення по службі.

  Оксана Анатолієвна, схаменіться, бо Ваш наступний відпочинок буде не 2 тижні у Венеції – а 5-7 років в`язниці, та ще й з конфіскацією майна.

  Вам вдалося “пропетляти” при янику – зараз це може не вдатись.

Начальник Головного управління ДФС у Львівській області Кондро Ігор Володимировича, який баригує посадами.