ХК «Укрспецтехніка» під час виставки «Зброя та безпека 2016» вперше представила комплекс подавлення сигналів управління та телеметрії безпілотних літальних апаратів «Анклав-УТ», а також оновлену версію комплексу постановки завад навігаційним приймачам GPS/GLONASS «Анклав-Малиш».

Як повідомив кореспонденту Defense Express заступник генерального директора ХК «Укрспецтехніка» Михайло Прохоренко, підприємством на сьогодні проведена робота по вдосконаленню можливостей власних розробок, що призначені для боротьби з безпілотними літальними апаратами (БПЛА).

Так, вперше презентується комплекс «Анклав-УТ», який забезпечує подавлення сигналів управління та телеметрії БПЛА в трьох ключових частотних піддіапазонах в загальному діапазоні від 400 до 2500 МГц. Під час функціонування комплексу, оператор БПЛА втрачає можливість керувати ним та передавати сигнали управління. «Анклав-УТ» ефективний під час застосування для прикриття стаціонарних військових об’єктів.

Крім того, ХК «Укрспецтехніка» представила зменшену версію комплексу постановки завад навігаційним приймачам GPS/GLONASS «Анклав», яка отримала назву «Анклав-Малиш». Оновлена версія візуально значне менше ніж її попередник. Має вже не чотири, а дві антени для передачі сигналів подавлення. Вага «Анклав-Малиш» зменшилася до 15 кг, однак зріс час безперервної автономної роботи з 2 до 6 годин. Новий «Анклав» розроблений на замовлення українських силовиків для застосування в міських умовах.

defence-ua.com