Після націоналізації «Приватбанк» очолить екс-міністр фінансів Олександр Шлапак.
Про це повідомив директор з інформаційних технологій «Приватбанку» Дмитро Дубілет.
«Банк буде працювати далі в стандартному режимі. Новим головою правління банку стає Олександр Шлапак. Який повинен незабаром сформувати нову команду топ-менеджерів. Формально, перехідний період, протягом якого ми будемо вводити в курс справи нову команду, триватиме кілька місяців», — заявив він.
Читайте також:
«Москітний флот» - переваги для України (ІНФОГРАФІКА)
"Слуги народу" дозволили без тендерів будівництво аеропортів і залізниці на 5 млрд під приводом Дня ...
Рада защитила информационное пространство Украины
Рашистов вышвырнули с окраин города Лиман. Видео удирающего танка Т-90А уничтоженого ВСУ
Армія суттєво поповнить парк військової техніки
