Прокурор ГПУ Олександр Козуб, за зверненням якого Печерський суд Києва заблокував дев’ятнадцять сайтів, зберігає готівкою десятки тисяч доларів. Про це зазначається в електронній декларації Козуба за 2018 рік.

У декларації прокурор вказав, що має «на руках» 16 тисяч доларів. Ще 5,4 тисяч доларів Козуб позичив іншим особам. Дружина службовця Ксенія Козуб зберігає готівкою 14 тисяч доларів.

За минулий рік Козуб заробив 515 тисяч гривень, а його дружина – 405 тисяч. Подружжя володіє в Києві квартирою 48,8 кв.м., яку придбало у 2015 році. А в 2016 році Козуби купили автомобіль Toyota Corolla. За авто сім’я прокурора виклала майже 550 тисяч гривень.

При цьому Козуб не вказав у декларації, скільки заплатив за столичну нерухомість. Прокурор ГПУ Олександр Козуб Як відомо, нещодавно суддя Печерського суду Києва Сергій Вовк задовольнив звернення прокурора ГПУ Олександра Козуба, зобов’язавши провайдерів заблокувати доступ до informator.news, enigma.ua,  korrespondent.net та ще 15 інтернет-ресурсів.

Сайти мають заблокувати в якості речових доказів у кримінальному провадженні. Раніше Олександр Козуб фігурував у розслідуванні програми Bihus.info. Журналісти вважають, що він причетний до афери з інсценуванням смерті міжнародного шахрая Дмитра Малиновського.

Нагадаємо, «Київстар» оскаржив рішення скандального судді Вовка щодо блокування низки ЗМІ.

informator.news

Читайте також:  “Смоленская” подкомиссия опровергла российскую версию трагедии